PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399746}

Drive

7,2 224 494
oceny
7,2 10 1 224494
7,3 39
ocen krytyków
Drive
powrót do forum filmu Drive

słabo, myślałem, że poleci w superkinie

kamad005

Za mało komercyjny ;)

szmyrgiel

tak, ale w tv 4 lecą głownie badziewia klasy b

ocenił(a) film na 8
kamad005

1) w superkinie też lecą głównie badziewia klasy b, jeśli nie c.
2) i co z tego, że inne produkcje tam emitowane są badziewne, skoro ten jeden jest akurat dobry. Co to za różnica, czy będzie leciał w TVP, TV4, czy na TVNie.

Lumpi

nic z tego, po prostu spece z polsatu, ktory kupil prawa od razu uznali film za bardzo kiepski i skierowali go do powtórkowo-badziewnej stacji tyle

ocenił(a) film na 10
kamad005

Do tego jaka godzina...o takiej to mogą sobie puścić megagodzille vs mechagodzille 2

ocenił(a) film na 8
wojciach

Pewnie puściliby wcześniej, ale dostał +18 więc nie mogą.

ocenił(a) film na 7
kamad005

więc to musi być naprawdę dupny film

kamad005

no z tą godziną popłynęli ... na szczęście wcześniej wynagradzają nam to "Dzień, w którym Ziemia zamarła"
haha :D

kamad005

Wczoraj przez przypadek trafilam na ten film jak juz sie kladlam spac. Przesada myslalam ze na tv4 leca zazwyczaj powtorki z polsatu. A tu premiera tv i na tv4 i to jeszcze o tej godzinie. Mimo +18 mogliby go dac spokojnie o 22 a nie prawie 00.00. Nie wiem kto dotrwalby do 2.00 prawie by zobaczyc do konca. Szkoda :(

monia198923

wlasnie nikt nie wiedzial, że poleci, też przez przypadek gdzies zobaczylem, a nie mam w zwyczaju sprawdzania programu tv4, od 22 chyba nie mozna nadawac programów 18+, dopiero od 23

ocenił(a) film na 8
kamad005

A może uznali, ze jednak "Rekin Widmo" będzie miał większą publiczność :(

piotryeah

o tej porze w tym kanale lecą hity typu dzieci kukurydzy 6

użytkownik usunięty
monia198923

Ja wytrwałam, gdyż uwielbiam ten film.

Ja nie wytrwałam bo sie narobiłam akurat w ten dzien. Wiadomo dzien przed swietami a nastepnego dnia goscie. :)) Takze właczylam zobaczyłam ze Gosling gra i juz po 20 minutach nie pamietam nic :)

ocenił(a) film na 9
kamad005

Beznadzieja... co tam godzina, szkoda że w ogóle tego filmu nie reklamowali. No co jak co, ale o filmie swego czasu było głośno.

gemma_92

godzina godziną i tak wczesniej niż o 23 nie mogłoby poleciec, gdyby prawa kupil tvn a nie polsat to puscilby w glownym tvnie ze sporą ilością zajawek tydzien przed

gemma_92

Tez prawda jakby bardziej naglosnili to juz na te godzine by sie czlowiek jakos nastawil. A tu nic nie mowili (chyba ze nie widzialam, bo na tv4 tez czesto nie zagladam). Niby film od 18 lat ale przed tym lecial jakis rekin widmo horror o 22. Mogliby zamienic kolejnosc.

ocenił(a) film na 9
monia198923

Nawet na ich fb o tym nie pisali. Nie żebym zaglądała, ale jak zobaczyłam tutaj, że film leciał na tv4, sprawdziłam i nie było ani jednego wpisu na temat tego filmu. Według mnie to dziwne. Reklamy tez nie widziałam, chociaż zdarza mi się oglądać coś na tv4. Na przykład film "Mroźny wiatr" reklamowali z miesięcznym wyprzedzeniem i to non stop ( trudno było nie trafić na reklamę tego filmu, a to taki sobie filmik ). Polsatowskie Hell's Kitchen na okrągło reklamują na tv4... Spaprali sprawę, ale może jeszcze kiedyś go powtórzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones