PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590595}

Droga życia

The Way
7,4 17 366
ocen
7,4 10 1 17366
Droga życia
powrót do forum filmu Droga życia

aż się dziwie ocenie.
Kolejny przewartościowany film, a w dodatku ze słabą przygodową stroną.
Naciągane 5/10

krisimovie

bo to jest film dla tych którzy chcą się czegoś dowiedzieć o tym pielgrzymim szlaku i chcą go przejść

ocenił(a) film na 5
szarosen

Wątpie.

ocenił(a) film na 7
krisimovie

Wiedziałam dużo o tym szlaku już wcześniej, dziś obejrzałam film i nie powiem, że mnie rozczarował, raczej trochę znudził... Wszystko było przewidywalne, zero zaskoczeń i zwrotów akcji. Wiem, że to film "z przesłaniem", skłaniający do refleksji, jednak mogli bardziej przemyśleć scenariusz. Dopracować go by był ciekawszy i pokazywał więcej niż pokazuje. Bo skoro widz i tak wie jak się skończy, to przynajmniej sama tytułowa "droga" mogła przynieść bohaterowi więcej przygód czy zaskoczeń.

krisimovie

Przygodową stroną? Miej litość. To nie Indiana Jones. Dla mnie film skłaniający do refleksji, więc się snuje i daje czas na zastanowienie. Realistycznie oddana wędrówka, stan zadumy bez niepotrzebnego patosu. Jak dla mnie dobre kino.

ocenił(a) film na 5
kamilrb

Po co te porównanie z I.J? Przygodowy - przygoda. Nic nie mówie o strzelaniu, gonitwie za antylopą czy polowaniu na niedźwiedzia, ale mimo wszystko.
No ja za te chwile refleksji dałem 5/10, bo nic innego w tym filmie nie ma, troche szkoda.

krisimovie

Czytam przygoda - myślę I.J. ;)

krisimovie

Najpierw przejdź sam, a potem oceniaj. A jeżeli jeszcze przeżyłbyś to co co główny bohater, to nie pisałbyś bzdur.

ocenił(a) film na 5
troszokadam

Nie wiem o czym ty piszesz, ale ja o filmie. Zejdz na ziemie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones