PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486313}

Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć

Wrong Turn 3: Left for Dead
5,1 20 418
ocen
5,1 10 1 20418
3,0 3
oceny krytyków
Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć

Czy mógłby mi ktos wytlumaczyc zakonczenie? Ogladalam wczoraj, przysypialam juz i chyba czegos nie zrozumiałam..Po calej akcji policjant otwiera przyczepe w ktorej jest kasa, wiezien go zabija a potem jeszcze ktos sie skrada....skad ta kasa sie tam wzieła? To bylo ukartowane?? A ten trzeci skradajacy sie to kto?

ocenił(a) film na 7
sunnyrose9

To były resztki tych samych pieniędzy, które przez cały film próbowali wynieść skazańcy. Policjant pozwolił uciec temu więźniowi a ten go zabił, kiedy tamten spróbowal wziąść pieniądze, ponieważ sam chciał je zdobyć. Nie udało mu się to jednak, ponieważ zabił go jakiś mutant, nie wiadomo skąd się wziął, być może to trzypalcy, albo jakiś inny, który mieszkał w lesie, ale aię nie ujawniał.

robsonkrynicki

Dzięki :)

ocenił(a) film na 7
robsonkrynicki

tamten więzień wydawał się być spoko, więc po co miałby zabijać tego co go uwolnił? wyglądał na honorowego.

ocenił(a) film na 7
Eazy96

W tym tkwi cała przewrotność zakończenia. Zrobił to dla pieniędzy i sam powiedział coś w stylu " nigdy nie ufaj skazańcowi".

ocenił(a) film na 7
robsonkrynicki

Dokładnie :) Aczkolwiek jak widać nie wszystkim przypadło to do gustu.

robsonkrynicki

Trzypalcy przecież został rozczłonkowany, a jego głowa została wywieszona na jednej z pułapek, dla "nauczki", jak to powiedział latynos. Więc na 100% to nie był ten ;) Tak czy inaczej, naciągane, bo jeśli był tam jeszcze jeden, to czemu cały film się nie ujawniał, a jeśli był to ten sam, co dostał hakiem w głowę, to... no są granice wytrzymałości, nawet u superwytrzymałych mutantów :P

ocenił(a) film na 3
Hydeist

Mi się zakończenie podobało

ocenił(a) film na 6
arieljarosz

ALE dales 2 na 10 xd

ocenił(a) film na 3
Ameshian

początkowo oceniłem go wyżej, ale po ponownym obejrzeniu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones