PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617062}

Droga bez powrotu 4: Krwawe początki

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings
4,7 18 723
oceny
4,7 10 1 18723
Droga bez powrotu 4: Krwawe początki
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 4: Krwawe początki

8/10

ocenił(a) film na 5

Czemu taka słaba ocena ogólna ? Ten film nie jest taki zły. Na pewno 4 była lepsza od 3 ;p

ocenił(a) film na 5
KopsonKrk

Powiem tak jak pierwszy raz obejrzałem film według mnie zasługiwał na 6-7 ale oglądając drugi raz powiem krótko oglądałem to z niesmakiem według mnie powinni zostawic tą historie na 3 czesciach i było by ok. Powiem czemu czesc 4 wgl nie pasuje do pierwowzoru, Las dawał zupełnie inny klimat niż ten ich budynek w 4, po za tym historia odgrzewana na siłe zmienili prawie wszystko i tak jak ciagnące się wersje swiata według kiespkich są jak wino im starsze tym lepsze oznacza to że swierze i nowe odcinki są co raz to gorsze.

ocenił(a) film na 4
karol10104

zalatw mi pieciu aktorow ja zalatwie sprzet i sami nakrecimy lepszy wrong turn niz 3 czesc .. z calej piatki tylko druga i pierwsza czesc moga sie obronic. reszta to nisko budzetowe gnioty dla nastolatkow i onanistow .. jak znam zycie czesc 6 pod wzgledem efektow gry aktorskiej i budzetu przebije nawet 3 czy 5 ^^

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

To jest twoja opinia według mnie 3 była gorsza oczywiscie od 2 i 1 ale uwazam ze nie była zła.

ocenił(a) film na 4
karol10104

jak wiec wytlumaczysz fakt ze czesc pierwsza i druga pod wzgledem ogladalnosci w samych stanach zostawila nastepne czesci w tyle o lata swietlne .. dwojka byla najlepsza.. najbardziej krwawa , najlepsi przeciwnicy , najlepsza gra aktorska (jezeli mozna o tym ogolnie mowic przy tym tytule) tyllko slaba historia z tv show . nie liczac tego nie bylo zle . bohaterowie dodatkowa jak w kazdej czesci podejmowali idiotyczne decyzje ale nie az tak bardzo jak w 3 , 4 , 5 ...

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

w 3 za to fajny był pomysł z tymi więźniami szkoda tylko że przeciwników było tak niewielu

ocenił(a) film na 4
karol10104

Dokladnie pomysl z wiezniami byl dobry jednak wykonanie chyba najgorsze z wszystkich czesci . scena w ktorej czlowiek zlapal sie w pulapke i zostal pocwiartowany .. musialem zatrzymac a potem po ok. 3 min podniesc sie z podlogi . atak smiechu nie ma serca .. te nowsze czesci nie mozna powiedziec maja drobne plusy .. 4 czesc -> przeniesienie akcji z lasu ''w snieg'' i umieszcze zakladu tam to dobry kierunek.. wykonanie tragedia . 5 czesc -> wspolpraca czlowieka z mutantem . to tez nowatorski kierunek jednego co Ci biedni ludzie maja zrobic z budzetem na film mniejszym niz kilka odc polskiego wybranego serialu ..

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

Z takim budżetem i tak jest dobrze, jakby włożyli w to troche pieniedzy mogliby wyciągnąc krocie na tym filmie.

ocenił(a) film na 4
karol10104

pewnie tak . tylko pamietaj ze seria wrong turn nie wchodzi do kin ;) jedyna premiera jest ta od dvd. a wysokobudzetowej wrong turn 6 lub 7 mozemy pomazyc skoro 5 poprzednich epizodow bylo niskobudzetowych . dobrym przykladem jest the hill have eyes part 1 -> troszke wlozyli i troszke zarobili :)) (na part2 juz niestety nie.. )

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

Tak czy siak cała seria zasługuje na uwage widziałem wiele horrorów znacznie gorszych niż ten a zdecydowanie bardziej rozchwytywanych. Grunt to niezły budżet i dobry martketing. Kolejnym takim mało znanym horrorem a całkiem niezłym jest :http://www.filmweb.pl/film/Krwawe+wzg%C3%B3rza-2009-480715 jak nie oglądałes to obejrz mi sie podobał

ocenił(a) film na 4
karol10104

Sorry man dla mnie to tez padlo ;P jedyne co dobre w tej produkcji to suprise na zakonczenie i portret/wyglad zabojcy ..
ja polecam 10 tytulow .: (''klasyki ;) )
1. http://www.filmweb.pl/film/The+Frontier-2012-670103
2. http://www.filmweb.pl/film/Grave+Encounters-2011-610178
3. http://www.filmweb.pl/film/Grave+Encounters+2-2012-658236
4. http://www.filmweb.pl/film/%5BRec%5D-2007-445353
5. http://www.filmweb.pl/film/%5BRec%5D+2-2009-484120
6. http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+egzorcyzm-2010-493925
plus 4 ''paranormale''.

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

pierwsza trójka całkiem niezła rec sredni ostatniego egzorcyzmu nie ogladałem zas paranormale to tylko 3 czesc dobra.

ocenił(a) film na 4
karol10104

w obecnych czasach trudno o PRAWDZIWE dobre kino grozy :/ wspomniane filmi to kilka z takich moich diamencikow. chociaz niekiedy czlowiek rowniez ma ochote poogladac litry wylewanej krwi brutalnosc itd (chociaz wcale nie straszna) wtedy wlasnie mam wrong turn , the hills run red , filmy i zombie (i jeden serial ;) ) itd itp

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

Droga bez powrotu 4 jest w porządku.. Według mnie jest tak:

1. Droga bez powrotu 1 8/10
2. 2 czesc 7/10
3. 4 częśc 7/10
4. 3 część 5/10
5. 5 część 3/10

ocenił(a) film na 5
KopsonKrk

4 częśc była strasznie kiepska ;)

ocenił(a) film na 5
karol10104

Dałeś 5, więc chyba prędzej jest średnia :D

ocenił(a) film na 5
KopsonKrk

średnia lub strasznie kiepskia to pojęcie względne, jest strasznie kiespka do pierwszej czesci i drugiej, srednia zas do 3 ;P

ocenił(a) film na 4
KopsonKrk

jak mogles 3 czesci dac 5? sam bys zrobil lepsze efekty na swoim laptopie i sam bys lepiej ucharakteryzowal mutanta ...

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

dałem za dużo czy za mało według ciebie ?

ocenił(a) film na 4
KopsonKrk

dla czesci 3 ocena''2'' to nawet zdecydowanie zbyt wiele..

ocenił(a) film na 4
rottweiler93

juz nawet mega slaba ''5'' jeste lepsza od ''3''...

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

Ja w 3 oceniam całokształt mi się osobiście bardzo spodobał pomysł z więżniami, nie podoba mi sie fakt ze w 4 i 5 autorzy za bardzo odeszli od tematyki z 1 gdzie był las, myśle że 4 i 5 jest bardziej komiczna, dodam również że z bohaterów, zrobili totalnie tępe masy ( w 1 i 2 używali chociaz troche rozumu dlatego sa znacznie lepsze). Głupota ich jest tak ogromna że aż dziw bierze że sami aktorzy sie zgodzili na takie coś.Sami to przyznajcie w 4 uwięzili stworki w celi i chcac byc humanitarnym nic im nie zrobili jednak gdy wyszedł jeden z ludzi w tym worku na głowie dziewuszki wycieły go nożami równo, gdzie tu logika? Teraz przykład z 5 siedzieli sobie w tym budynku co były cele, mieli się nie rozdzielać jednak po chwili jakiś głupek stwierdzi że poszuka swojej ukochanej, ich nie udolnośc była tak ogromna że gdy wyszli, zostali praktycznie odrazu wycieci. Jest masa przykładów z tych części. Dlaczego najlepsza jest jedynka? Klimat i postacie które mają coś w głowie.

ocenił(a) film na 5
karol10104

W 5 racja, głupio zrobili że odeszli od lasu, ale w 4 ciekawie wymyślili z tym szpitalem

ocenił(a) film na 5
rottweiler93

oglądałem ostatnio w TV 3 część i się niezgodzę. Bardzo lubię tą serię i 5 część jest dla mnie najgorsza, a przed nią 3 ;p. Aktorzy jednak w żadnej części nie zachwycają.. A najgorsze jest jak dadzą taką grupkę młodych 20 latków do horrorów, wtedy jest dla mnie mocno sztucznie, i najczęściej przed przyjściem kanibali bzykają się/chlają/ćpają i gadają o głupotach co jest denne.

ocenił(a) film na 5
KopsonKrk

No nie wiem, ale jak lubisz głupkowate dziewuchy niedorzeczne zachowania to ok 4 nie jest taka zła jest nowatorska dla tej serii więc niezła odmiana ale nie wykorzystana

ocenił(a) film na 4
karol10104

5 juz filmem nazwac nie mozna .. to parodia na kolach .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones