PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 13 986
ocen
4,2 10 1 13986
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5 opinia .

użytkownik usunięty

Dobra część cyklu moim zdaniem ,dużo ciekawych morderstw i w jednej z ról pojawił się Doug Bradley znany z roli Pinheada ( Hellraiser) . Co do morderstw to od początku zacznę : jakaś panna biega sobie po lesie i trafia na kanibala który odcina jej palec ,jakiś mężczyzna jej pomaga i ukrywają się za krzakami .Jednak był to wspólnik który dowodził kanibalami i ją ładnie zabił udając że jej chce pomóc . Potem było że zabili strażnika policji który został na miejscu zdarzenia ,odcięli mu ucho trafili strzałami w oba kolana i też niezłe to było ;) Co dalej jak zabili strażnika z elektrowni i odcięli prąd ,ładnie go podwieśili do góry a ten się usmażył porażony prądem . Kolejna scena morderstwa jak jedna klientka idzie sobie ulicą po ciemku i ja dopada jeden z kanibali trafia w brzuch nożem i potem ją karmił jej wnętrznościami . Dalej było morderstwo jak jednego kolesia przywiązali sznurami za kończyny do ciężarówki i potem mu zmiażdżyli nogi młotami ,następnie go wyrzucili koło posterunku i rozjechali swoim autem . Kolejne morderstwo to jak dwóch dorwali z tej grupy co przyjechała na festyn i jednego zakopali w dole że tylko głowa mu wystawała a drugi był łańcuchem przywiązany do bramki i jeden z kanibali ich poszatkował taką jakby kosiarą . Potem było jak jednego z więźniów wypuszczonych takiego pijaczka co siedział w celi z ich wspólnikiem dorwali i wsadzili do beczki i pod ogień jakby smażyli prosiaka na grillu ;) Dalej było jeszcze jak ten ich wspólnik wychodzi z celi i wbija w oko jakiś nożyk dziewczynie która go uwolniła . Dobre było dalej jak mąż pani szeryf został przecięty ,ona otwiera auto a tam sierp w dół i mu przecina brzuch ;/ No i potem jak dorwali te szeryf i ona jak zginęła w płomieniach i miała przywiązaną kolbę strzelby która ją dobiła .No i koniec filmu jak ta co jej poranili szła ulica i kanibale ze swoim wspólnikiem ją zabrali do auta ;) Co było potem z tą nieszczęsną dziewczyną jestem ciekaw ? No cóż dobra część dużo masakry i dobrze wypracowanych morderstw . Oglądam kolejny raz już ten cykl po przerwie i ta część jest jedną z tych bardziej które mnie przypadły do gustu . Najlepsze było że ten dowodzący kanibalami obiecał jednej tej z okaleczonymi oczami że ją oszczędzi jak go wypuści no i można powiedzieć że przeżyła jednak i tak trafiła w ich ręce ;) Dobry film i jeszcze co powiem to ten kanibal w czerwonej koszuli w kratę z białymi włosami wymiata ten jego śmiech ;) Dałem z początku 5 tylko bo jednak czasami przesadzają z tymi morderstwami i przechodzą samych siebie ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones