PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97795}

Droga bez powrotu

Wrong Turn
6,1 69 545
ocen
6,1 10 1 69545
6,4 5
ocen krytyków
Droga bez powrotu
powrót do forum filmu Droga bez powrotu

Ranging TOP 5

ocenił(a) film na 2

1 Droga bez powrotu 4
2 Droga bez powrotu 1
3 Droga bez powrotu 5
4 Droga bez powrotu 3
5 Droga bez powrotu 2
A wy wpisujcie sie jestem ciekawy

użytkownik usunięty
DoktorLejdo

1.Droga bez powrotu 5
2.Droga bez powrotu 4
3.Droga bez powrotu 2
4.Droga bez powrotu 3
5.Droga bez powrotu 1

Moim zdaniem pierwsza część jest najsłabsza bo jest za mało krwi. Ale ogólnie także jest niezła. Dziwie się że jest tyle złych opinii o Drodze bez powrotu przede wszystkim o 3,4,5. Nie wiem co ludziom w nich nie pasuje. Niektórzy piszą ze są to obrzydliwe horrory itp. Ale jak jest krwawy to musi też być niesmaczny. Ja na przykład nie lubię horrorów o duchach bo mnie nudzą. Jak dla mnie ta cała seria jest super.

ocenił(a) film na 1

Najlepsza 2 potem 4, 1,3, 5,6

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

1 - najlepsza
2 - też dobra
4 i 6 -może być
3 - raczej słaba
5 - tragedia

ocenił(a) film na 7
DoktorLejdo

trudno ktoras wyroznic,bo moim zdaniem na tle innych horrow to wszystkie sie wyrozniaja.Jedynka niebyla zla,ale bardziej podobaly mi sie te czesci w szpitalu psychiatrycznym i ta na tym jakims festynie czy cos,gdzie siedzieli na komisariacie policji,niezle jaja byly a najlepsza ta dziewczyna na koncu co stracila wzrok i na stopa zalapala sie do pikopów(tak ich sobie nazywam),wpadla jak sliwka w kompot :( a tak sie bidulka nawalczyla,az mi sie jej zal zrobilo na mysl co musieli z nia zrobic :( Musze sobie przypomnic pozostale czesci,bo troche sie mieszaja,ale cala ta seria jest swietna i tyle w temacie.

DoktorLejdo

2,1,3,4,6,5 ;)

ocenił(a) film na 10
_lilka_

1, 3, 2, 4, 5, 6

DoktorLejdo

1. Droga bez powrotu 2 (poniekąd z sentymentu)
2. Droga bez powrotu 1
3. Droga bez powrotu 4
4. Droga bez powrotu 3
5. Droga bez powrotu 5

6 nawet nie wymieniam bo dla mnie jest to bardziej erotyk niż horror xD

ocenił(a) film na 2
miloszgilga

Do 4 było dobrze później to były części które oglądałem bo myślałem że twórcy dadzą coś nowego czego nie było a tu tylko schemat dajmy dużo trupów i nagości

ocenił(a) film na 4
DoktorLejdo

1Droga bez powrotu 4
2 Droga bez powrotu 6
3 Droga bez powrotu 1
4 Droga bez powrotu 5
5 Droga bez powrotu 2
6 Droga bez powrotu 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones