PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97795}

Droga bez powrotu

Wrong Turn
6,1 69 545
ocen
6,1 10 1 69545
6,4 5
ocen krytyków
Droga bez powrotu
powrót do forum filmu Droga bez powrotu

Tych stworów nie dało się w żaden sposób zabić nie pomogło przebicie głowy strzałą ani wybuch benzyny
który rozerwał cały dom i tu pojawia się moje pytanie Co by było gdyby te stwory poćwiartować lub odciąć
samą głowę? Przyszyły by sobie tę głowę czy by biegali bez głowy? Co o tym sądzicie ?

ocenił(a) film na 5
bartekoz15

Bardzo ciekawe stwierdzenie XD Wydaje mi się, że gdyby ich zmielić na papkę to by raczej nie odżyli :P Sama się nad tym nie zastanawiałam ale jak w lasach wycinają drzewa to mają taką maszyn, która zmienia drzewa w wióry, więc jak by ich tak wrzucić do takiej maszyny to już chyba nie wstali XD Jak myślisz? :D

bartekoz15

Mnie też to zdziwiło, że przebicie strzałą ich nie zabiło, powinni się wykrwawić, a wydawali się normalni, bez żadnego uszczerbku. Wybuch benzyny powinien ich rozerwać na strzępy, a wygląda na to, że przeżyli. Trochę to dziwne. Mogli być bardziej wytrzymali, ale nie nieśmiertelni. Nie wiem, czy widziałeś część 2. Rozwieje wątpliwości, co się dzieje z potworami, gdy całkiem się ich ciała poćwiartuje.

sylwiawidz

Nie oglądalem 2 części ale z przyjemnością obejrzę w kolejny weekend :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones