PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363036}

Droga do przebaczenia

Reservation Road
6,9 13 690
ocen
6,9 10 1 13690
6,8 5
ocen krytyków
Droga do przebaczenia
powrót do forum filmu Droga do przebaczenia

a waszym zdaniem?

ocenił(a) film na 7

Dwight zasłużył na śmierć?

ocenił(a) film na 7
chabek88

Oczywiście, że nie. Nie zabił chłopca z premedytacją (a tacy zasługują na powyższą karę).

ocenił(a) film na 7
Cleaa

no tez tak myśle ale jesteśmy tylko ludzmy a człowiek w głowie ma dwie rzeczy : jedna przebaczy , druga się zemsci

ocenił(a) film na 9
chabek88

Ty się wygłupiasz, czy tak na serio?!
Pytanie nie nadaje się do odpowiedzi w ogóle. Zemsta nie ma żadnego usprawiedliwienia, a już na pewno nie w takim wypadku. Jeśli ktoś uważa, że człowiek ma prawo się mścić, to powinien odwiedzić lekarza, żeby kiedyś nie zrobił krzywdy innym i samemu sobie.
Oglądałeś film? Przecież to studium faceta, który wyhodował sobie na żalu po stracie syna niebezpieczną chorobę psychiczną.

ocenił(a) film na 6
chabek88

a może by tak napisac że to jest spoiler ?????

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

no spoiler ..no ; (

ocenił(a) film na 6
chabek88

ok, warto zobaczyć do końca

ocenił(a) film na 7
chabek88

"zasłużyć na śmierć" - co to w ogóle znaczy?
w tym kontekście pytanie w ogóle wydaje mi się absurdalne, film wyraźnie ukazuje rozterki sprawcy, próbę przyznania się do winy i wyrzuty sumienia. Uciekł z miejsca WYPADKU, bo spanikował (karygodne, ale potrafię to zrozumieć), później z kolei myślał jaki to może mieć wpływ na życie jego syna itd.
Podczas seansu oglądaliśmy dramat zarówno rodziny, jak i sprawcy. To bardzo ciekawy punkt widzenia. Współczujesz obu stronom. Szczerze - nie wiem tak do końca kogo było mi żal bardziej.

chabek88

Na więzienie taaak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones