PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30650}

Droga do zatracenia

Road to Perdition
7,5 53 872
oceny
7,5 10 1 53872
7,8 17
ocen krytyków
Droga do zatracenia
powrót do forum filmu Droga do zatracenia
ocenił(a) film na 6
jabu74

Dokładnie, do momentu wydarzeń w domu Sullivanów dałbym 8/9, ale później niestety poziom spikował znacznie w dół. Nawet słynna scena finałowa w deszczu strasznie amerykańska i pompatyczna. No i zakończenie, gdy podchodził do okna to już było jasne co się stanie.

ocenił(a) film na 5
adamcpdst

Ja czekałam na koniec.. To straszne, byłam pewna, że ten film mnie zniszczy a siedziała i się nudziłam.. Na prawdę nie wiem czy to moja wina, że za słabo się wczułam, czy faktycznie nie było za bardzo w co się wczuwać?

ocenił(a) film na 6
Jamal_urban

Też tak miałem. Z pretensjami możesz uderzyć do Sama Mendesa raczej. ;)

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

film troche przynudził, podobne mam odczucia

jabu74

to ja już wiem skąd ta "kaszana" ma tak wysoką ocenę skoro na 8 jest kaszana

ocenił(a) film na 6
jabu74

Też się zawiodlem, hanks słabo zagrał, film zamulił nieco, zły nie jest ale ani wielki dramat ani wielka gangsterka. Zabrakło polotu albo czegoś bardziej subtelnego, w każdym razie niewykorzystany potencjał.

ocenił(a) film na 6
jabu74

A wg mnie dobry całkiem,szkoda tylko Sullivan'a....

ocenił(a) film na 7
jabu74

A moja opinia jest odwrotna - na początku było nudno, dopiero później dało się oglądać ;)

ocenił(a) film na 8
juliuszatko

Dokładnie, takie same wrażenia miałem. Tylko nie 'dało się oglądać' tylko bardzo dobry był ;)

ocenił(a) film na 7
juliuszatko

Mimo tego, że zakończenie było oczywiste, scena z odgłosem morskich fal mnie urzekła. Szkoda, że Hanks zupełnie nie pasował do tej roli, bo reszta obsady b. dobra.

ocenił(a) film na 4
jabu74

Uwielbiam kino gangsterskie, ale to coś to jakiś familijny kryminał

ocenił(a) film na 9
pokemon227

kryminał familijny mówisz...?

ocenił(a) film na 4
pokemon227

Mam dokładnie te same odczucia. A takiej dawki pretensjonalności jaką zaserwował mi ten film, dawno nie przyjąłem.

ocenił(a) film na 1
jabu74

to po co dajesz 8 chłamowi

ocenił(a) film na 7
jabu74

Zgadzam się,po ocenach myślałem że będzie coś lepszego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones