PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614352}

Drugie oblicze

The Place Beyond the Pines
7,1 85 117
ocen
7,1 10 1 85117
6,6 20
ocen krytyków
Drugie oblicze
powrót do forum filmu Drugie oblicze

Tak samo jak Drive, nota bene z tym samym aktorem (Gosling). Jeśli komuś pasują flaki z olejem to ok, o gustach się nie dyskutuje. Ale ja tego nie kupuje. Nie jestem fanem pędzących blockbusterów, wręcz przeciwnie, ale i nuda w filmie powinna mieć swoje granice. pozdr.

ocenił(a) film na 6
profix

Czego nie kupujesz? Film jest totalnie nieszablonowy. Nie ma de facto happy endu i bohaterów, widz zdąża się "zakolegować" z Goslingiem, a ten przed połową filmu już leży sztywny w kałuży krwi i oglądamy losy Coopera, który obok rozterek emocjonalnych jest wyrachowanym graczem wspinającym się na szczyt kariery. Na koniec epizod z młodymi, z których młody od Goslinga jest "przegrywem" i outsiderem, a Coopera dzieciakiem, który ma co zechce, a dzięki ojcu wszystko uchodzi mu płazem. Na koniec okazuje się że Cooper i syn dalej będą żyć otoczeni kasą i blichtrem, bo nikt z nich nie umarł i nie ma tu społecznej sprawiedliwości, która nabija popularność innym produkcjom, ani żadnego losu, który "odpłaciłby" tym typkom , a młody Goslinga wyjeżdża w siną dal tułać się po świecie jak ojciec, zostawiając matkę i ojczyma. No stary chociaż nie wryło mnie to w fotel, bo nie był to jakiś film zagadka jak Oldboy, to zasługuje na uznanie, bo ta akcja jest po prostu jak z życia wzięta, j/w wskazałem bez happy endu i żadnych bohaterów. Emocjonalnie film jest słaby, bo nie zjednuje sobie widza, ale to nie oznacza, że całościowo jest nędzny.

ocenił(a) film na 4
senbonzakura

dla ciebie film jest nieszablonowy, dla mnie nudny. wielkie mi halo

ocenił(a) film na 6
profix

Ja nie dyskutuję z Twoim gustem, a z teorią, że film to nuda i nic więcej.

ocenił(a) film na 4
senbonzakura

Jakby sie nad tym zastanowić, to nie ma czegoś takiego jak subiektywna ocena. Dużo zależny od tego co już się wcześniej widziało. Ja obejrzałem tysiące filmów i może oczekuje czegoś więcej niż reprezentuje sobą to filmiątko. Ciszę się, że film ci się podobał. Miło obejrzeć coś co w jakiś sposób połechta zmysły. Moich nie ruszyło. Dlatego uważam że nudy. Ale twoja opinia jest równoprawna. Pozdr.

ocenił(a) film na 6
senbonzakura

Cooper wyrachowanym graczem?

Podoba mi sie, ze chyba pierwszy raz cooper wysilil sie na gre emocjami..bo do tej pory on w tych filmach bywal cielesnie a nie duchowo..nie jest to moze szal..ale chyba probowal wreszcie zagrac postac..moze nawet sie troche wczul ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones