PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614352}

Drugie oblicze

The Place Beyond the Pines
7,1 85 099
ocen
7,1 10 1 85099
6,6 20
ocen krytyków
Drugie oblicze
powrót do forum filmu Drugie oblicze

Koszmarny, nudny, przewidywalny i strasznie przeciągnięty film. Do tego momentami idiotycznie
głupi.
Moim hitem jest zdecydowanie scena jak Luke leży martwy w kałuży krwi i wpadają policjanci
krzycząc "ręce do góry" :D Uśmiałam się setnie ;)

ocenił(a) film na 8
ewwoz

Czytam to co napisałeś i myślę "naprawdę?" Ale potem gdy zobaczyłem, że dałeś "Babe - świnka w mieście" ocenę "9" to już wszystko rozumiem. Takie filmy nie są dla wszystkich. Trzeba je rozumieć.

lukiasz95

Rozumiem, że to film dla tej "elity", która uważa Incepcję za szczyt osiągnięć kinematografii?

ocenił(a) film na 8
DramaticBrony

Obrońca "Babe - świnka w mieście"?

lukiasz95

Nie. Koleś, który nie cierpi zarozumiałych buców.

ocenił(a) film na 8
DramaticBrony

No tak, mogłem się domyślić po Twoim awatarze.

ocenił(a) film na 8
ewwoz

O tym filmie można by powiedzieć wszystko, ale na pewno nie nazwałabym go przewidywalnym :)

ocenił(a) film na 7
solla

Film jest bardzo dobry. Gość który rozpoczął temat to przedstawiciel plagi filmweb.

ocenił(a) film na 7
ewwoz

Kurczę ... dziwi mnie Twoja ocena, ponieważ masz parę niezłych filmów w tych wysoko ocenianych :) Przy czym dodam, że "wampirowo" w sensie Zmierzch dostał od Ciebie o połowę wyższą ocenę ...

ewwoz

TROLL i tyle

ocenił(a) film na 3
ewwoz

Ale się spinacie, dosyć zabawne to jest :) I zupełnie tego nie rozumiem, każdy ma prawo ocenić film wg swoich odczuć. Dla mnie ten był żenujący i nudny więc oceniłam na 3. Chcecie oceniać na 10, proszę bardzo, a ja mogłam na 1 i z całym szacunkiem nic Wam do tego. Pozdrawiam i wyluzujcie trochę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones