PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614352}

Drugie oblicze

The Place Beyond the Pines
7,1 85 102
oceny
7,1 10 1 85102
6,6 20
ocen krytyków
Drugie oblicze
powrót do forum filmu Drugie oblicze

tylko szóstka

ocenił(a) film na 6

Czemu nie więcej? Ponieważ film co prawda film, jak tu niektórzy przedmówcy pisali "jest o prawdziwym życiu i poważnych sprawach", ale... jest za długi. Moim zdaniem nawet film "o poważnych sprawach" nie może przynudzać. A oglądając ten, kilkakrotnie byłem na granicy wytrzymałości, mając ochotę przewinąć trochę do przodu. Po przeczytaniu opinii na Filmwebie zaczynałem go oglądać nastawiając się na porywający dramat, a obejrzałem wlekące się jak flaki z olejem dramacisko. Dla mnie film ma być przede wszystkim rozrywką nawet jeśli porusza poważne sprawy. Nie jest to zresztą pierwszy taki przypadek. Już kilkakrotnie się nadziewałem na wysoko oceniony tutaj film, który w rezultacie odbierałem jako po prostu nudny. Wygląda to trochę tak jakby istniała tu jakaś maniera, że jeśli film przynudza, to znaczy, że trzeba mu dać wysoką ocenę...

ocenił(a) film na 3
mandylion

Popieram. Nie dość, że zwyczajnie nudny to przede wszystkim wtórny do bólu. Temat w różnych wariacjach wałkowany x razy + znowu Ray L. w roli złego gliny.

ocenił(a) film na 5
mandylion

Prawdę piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones