PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582365}

Druhny

Bridesmaids
5,8 80 237
ocen
5,8 10 1 80237
6,3 23
oceny krytyków
Druhny
powrót do forum filmu Druhny

Dawno nie widziałem tak żenującej komedii. Wprawdzie zdaję sobie sprawę, że nie jestem docelowym widzem dla tego filmu... Ale i tak - CO TO MA BYĆ?! Płaskie, przerysowane postacie, rozwlekła fabuła sklecona z banałów lub wątków prowadzących donikąd, nużące, wydumane problemy, których rozwiązanie znajduje się w parę sekund, prymitywny, byle jak wykonany toaletowy humor... A najgorsza jest reżyseria! Narracja tutaj jest bowiem wyjątkowo drętwa i wlecze się jak krew z nosa, podobnie zresztą jak same żarty, którym brakuje wyczucia czasu. Nie wiem, jak można uważać Paula Feiga za jednego z najlepszych reżyserów komedii, bo to co tu zaprezentował, stawia go wśród największych partaczy tego gatunku. Podczas całego filmu prychnąłem ze śmiechu może z 4 razy, co wobec około 80 momentów żenady daje film beznadziejnie nieśmieszny. Odradzam oglądanie, zwłaszcza że ten szajs trwa ponad 2 godziny życia.

Jedna z osób na filmwebie napisała taką recenzję:

"Można się pośmiać, ale film nie ma tego czegoś. Nie wciąga, nie porywa. Możesz go wyłączyć w każdej chwili i nie będzie uczucia pt. "ale co było dalej ?!". Także jest to naprawdę lekki film tylko do pośmiania, jest wiele dużo lepszych"

I gdybyś tak go potraktował, a nie oczekiwał wciągającego, wielkiego kina typu Ludzie honoru, to byś nie napisał tego, co napisałeś. Takie są amerykańskie komedie, luźne, lekkie i tego należało się spodziewać i niczego więcej.

Zgodzie się że nieśmieszny, ale widziałem już dużo gorsze żenujące komedie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones