PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5224}
2,0 1 941
ocen
2,0 10 1 1941
Drzewa
powrót do forum filmu Drzewa

Ludzie, co się dzieje. Ktoś mi wytłumaczy o co biega w tym filmie ? Czy może ten film powstał jako tortura ? Przy tym filmie, każdy film to 10/10. Proszę mi polecić gorszy film o ile taki istnieje. Jak usłyszę kiedykolwiek od kogoś, że np. gry komputerowe to nie sztuka, a takie gówno to niby tak, to wyjdę z siebie. Wnioskuję o utworzenie specjalnej kategorii dla złych filmów, która będzie się nazywać "Drzewa". Dziękuję ocena to -100 ( słownie 'minus sto')

Totokis

Hahaha, dobre

ocenił(a) film na 1
Totokis

Gorszy film nie istnieje. Pozdrawiam.

guliver_filmweb

Slaughtered Vomit Dolls jest o wiele gorszy

ocenił(a) film na 1
listekmiety

Heheh, akurat widziałem "Slaughtered Vomit Dolls" i oceniłem go na 5/10 :) Film słabiutki ale ja lubię takie zakręcone, "chore" klimaty dlatego być może dałem zawyżoną ocenę. Ale nie ma co drzeć łacha, kwestia gustu, każdy ma prawo do "swojego" najgorszego filmu. Mój to "Drzewa".

ocenił(a) film na 2
guliver_filmweb

Gorszy jest np. drugi film Tommy'ego Wiseau: The House That Drips Blood on Alex. The Room był przynajmniej śmieszny, tutaj nawet tego zabrakło.

ocenił(a) film na 1
Totokis

W szranki z "Drzewami" może z powodzeniem stawać taki "Wirus" Kidawy-Błońskiego.
To już jest licytowanie pomiędzy złym, gorszym i najgorszym.
Jak ktoś (sam niegdyś Królikiewicz!) mógł coś takiego na trzeźwo skręcić, to do dzisiaj nie wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones