PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106847}

Drzwi w podłodze

The Door in the Floor
6,7 7 506
ocen
6,7 10 1 7506
Drzwi w podłodze
powrót do forum filmu Drzwi w podłodze

Nie polecam!

ocenił(a) film na 6

Jestem dojrzala .Film zaczelam ogladac z ciekawosci aby ocenic ludzi i ch trafnosc wypowiedzi na forum. Ksiazki nie czytalam choc podejrzewam,ze rowniez znudzilaby mnie w polowie.Jestem wyrozumiala na rozne zwiazki nie gorsza mnie homoseksualisci ...nawet starsze kobiety,ktore maja mlodszych partnerow jednak ogladajac sceny zblizen w tym filmie czulam niesmak. Mam syna w podobnym wieku i nie rozumiem jak mozna uprawiac sex z dzieckiem.Zdecydowanie za duza roznica,ktora mnie bardzo draznila na tyle,ze zakonczylam moj seans w polowie.

ocenił(a) film na 9
40dorota

Po pierwsze, to nie było żadne dziecko tylko pełnoletni mężczyzna. Po drugie ja też mam syna w podobnym wieku i... to żaden argument.

40dorota

Ja uprawiałem sex w wieku 14 lat ze starszą ode mnie dziewczyną i nic w tym nie było złego. No ale gdybym to ja był pełnoletni a ona by miała 14 lat to byłoby już przestępstwo - Głupie prawda? To jest właśnie idiotyzm.

ramzes1981

żeden idiotyzm, gdyby ktoś sie dowiedział że uprawiała seks z 14 latkiem poszłaby siedzieć, a przynajmniej tak jest w kodeksie ale w tym dziwnym kraju nic nie wiadomo, akurat tutaj płeć nie ma znaczenia, niepełnoletni to niepełnoletni

aniaopole7

To różnie bywa, kiedyś była sytuacja że nauczycielka molestowała ucznia i kiedy wieść się rozniosła nauczycielka nie poszła do więzienia tylko straciła pracę. Ale to tylko dlatego że ponoć molestowany uczeń stanął w obronie nauczycielki i obwieścił że to nie ona go molestowała, tylko on ją uwiódł :)

ramzes1981

Nic różnie nie bywa , trzeba odróżnić pełnoletność [18] lat od wieku chronionego prawnie [15] lat. Więc jeśli uprawiałeś sex mając 14 lat z osobą pełnoletnią to według prawa jest to molestowanie i odpowiadałaby z tego artykułu. Co innego jeśli mówisz o nauczycielce która uprawiała sex z uczniem który miał 16 lub 17 lat. W tym przypadku nie złamała prawa ponieważ miał skończone 15 lat , więc zwolniono ją z pracy za nieetyczne zachowanie.

6058145

No, jest mniej więcej tak jak mówisz.

ocenił(a) film na 5
40dorota

ja miałam wyłączyć film już na początku oglądania przy scenie jak beztroski tatuś paradował po mieszkaniu z gołym tyłkiem i członkiem na wierzchu przy swojej kilkuletniej córce, z którą nawet żartował na temat swojego penisa!
kolejny moment, gdy miałam wyłączyć film był podczas sceny seksu między depresyjną niewyżytą mamuśką a młodocianym prawiczkiem.
żadna tragedia nie usprawiedliwia perwersji seksualnych czy braku uczuć macierzyńskich i rozwalania rodziny przez własny egoizm i widzimisię.
dołujący film, osobiście nie polecam.

Carin

Matka porzucająca własne dziecko to przykry widok, ale o co wam wszystkim chodzi z tym gołym ojcem? Co złego jest w penisie? Nie widziałam w tej scenie nic gorszącego, czemu robić z siusiaka straszaka ? Facet lubił chodzić nago i nie widział w goliznie niczego be, nie chował go również przed chłopakiem - scena z prysznicem na ogródku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones