PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36365}

Duża ryba

Big Fish
7,6 103 319
ocen
7,6 10 1 103319
7,1 27
ocen krytyków
Duża ryba
powrót do forum filmu Duża ryba

Arcydzielo, ktorego nie sposob opisac slowami. Podroz, gdzie abstrakcja, magia, groteska i
swiat wyobrazni mieszaja sie z rzeczywistoscia, a widz zatraca sie w tym niezwyklym wirze.
Cos pieknego, cos zupelnie niezwyklego i innego... Jeden z najlepszych filmow jakie
widzialem

użytkownik usunięty

Moim zdaniem jeden z najbardziej niedocenianych filmów (zarówno jeżeli chodzi o twórczość T.Burtona jak i filmy w ogóle) :).

ocenił(a) film na 9

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Magiczny film. Piękna historia, która ukazuje potęgę wyobraźni, dzięki której życie nabiera barw. Burton jest mistrzem, podziwiam jego niesamowite pomysły. Moim zdaniem, zaraz po Edwardzie, to najlepszy jego film.

Piindol

Na początku nużyły mnie te historyjki, ale gdy doszło do finału... Film ląduje w ulubionych. Ryczałam jak bóbr od momentu "Tell me how I go..."

ocenił(a) film na 10
mantra

ja zawsze się rozklejam jak nadjeżdżają nad rzekę i są tam wszyscy... Jak ja bym chciał, żeby w ostatnich chwilach mojego życia żegnali mnie ludzie, których spotkałem, i o których zawsze będę pamiętał... Kurde... nawet teraz, mimo, że nie oglądałem tego filmu z rok - po prostu wybuchłem płaczem... Film piękny, absolutnie numer 1 dla mnie.

ocenił(a) film na 10

Jeden z lepszych filmów jaki niedawno obejrzałam. Niesamowicie magiczny! Do tego tak bardzo wzruszający, że aż ciarki mnie przeszły. Cuuudo!

ocenił(a) film na 8

To fakt, cos niezwykłego. Jest tym filmem po ktorym człowiek sie zastanawia. Ciesze sie, ze mogłam go obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
mkorba

Nie podobał mi się ten film... kiedy go obejrzałam po raz pierwszy, wydawał mi się tandetny i tak przesłodzony, ale gdy obejrzałam go ponownie po jakimś czasie, i znowu, i znowu... dojrzałam to co jest w nim ważne, na początku nie potrafiłam go zrozumieć. Dostrzec, dlaczego ma taki a nie inny wyraz. Jest to chyba jeden z bardzo nielicznych filmów, które oglądane po raz Bóg wie który, nadal mnie wzruszają. Zaczynam już płakać na scenie, gdy "uciekają" ze szpitala. :)
Naprawdę niedoceniany (niezasłużenie) film ;/

ocenił(a) film na 3
LoonyBuffoon

moim zdaniem tandeta,ani to śmieszne,ani żałosne,ani pomysłowe,głupia amerykańska komercha i tyle...jaki sens w kręceniu takich tandetnych bajek??

ocenił(a) film na 9
pepsi7l

Mniej więcej taki jak w pisaniu komentarzy jak twoje :P

pepsi7l

Też dawno się tak nie wynudziłem.

ocenił(a) film na 9

Też tak sądzę Magiczny Wart obejrzenia

ocenił(a) film na 5

"Nierealnie magiczny" ... główna nagroda w kategorii Masło Maślane Filmwebu. Od siebie dodam komentarz na temat filmu (wpisując się w tutejszy nurt): magiczna magiczność magii magicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones