PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5228}

Duch

Poltergeist
6,9 38 461
ocen
6,9 10 1 38461
6,2 11
ocen krytyków
Duch
powrót do forum filmu Duch

Dałem 7 ale powiem wprost oglądam kolejny raz już po długim czasie no i jakos mało straszny .Koniec jedynie ujdzie z tym clownem co owinal się na szyi chłopcu albo jak ta matka po suficie latała ale to Już pamiętam z parodii strasznego filmu .Co dalej powiem to jakies światełko z telewizora że wyszło albo jakies duchy po schodach schodzace no takie sobie ani to straszne ani trzyma w napięciu .No dajcie spokój już zostawie te siedem ale przez cały film się wynudziłem .Ta dziewczynka co ja porwał ten zły duch to mnie jeszcze zainteresowało .W tym filmie nie ma nic nowego na temat duchów czego bym nie wiedział .No ta mała miała pomóc im przejsc na druga strone .Szkoda że tak slabo może kogos to przerażalo w dziecinstwie ale dla mnie to taka przecietna produkcja.Te trupy w basenie jeszcze ujda ale i tak to nie ratuje filmu .No to jest przecietna produkcja .Naprawde dla mnie to jest mało przekonywujace .Ta akcja z drzewem co porwało chłopca wciagnelo go to było komiczne a nie dobre .No te siedem to za to że chyba zakonczenie jako tako było .Ale uwiezienie dziewczynki w telewizorze no i gadanie do niej jakas baba liliput ech no kicha .Ciagniecie liny też tak sobie ogólnie to jednak słabo a nie że jest napięcie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones