PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214369}

Duchy Goi

Goya's Ghosts
7,3 32 421
ocen
7,3 10 1 32421
5,7 10
ocen krytyków
Duchy Goi
powrót do forum filmu Duchy Goi

a postać Portman pochodzącej z bogatego domu i szlajającej się po knajpach a potem prześladowanej to kpina, typowy filmik dla pustych babek

ocenił(a) film na 9
Ben_Reilly

Biedny jesteś jak tyle z filmu wyniosłeś, szkoda twojego czasy energii!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
andih

Zgadzam się. Jeśli tylko tyle - w dodatku błędnie - wyniósł z filmu mister Ben Reilly, to szkoda czasu. Ale co Ty (wnioskuję, że kobieta) wyniosłaś z filmu?

ocenił(a) film na 9
Lukas_Art

Wniosek zły, ale nie szkodzi . Do obejrzenia filmu zmobilizował mnie jego twórca. Oglądałem parę filmów Milosa i zrobiły na mnie niesamowite wrażenie, nie umiem powiedzieć który największe czy Lot...,Hai.. czy jeszcze któryś inny.
W jego twórczości na uwagę zasługuje dopracowanie szczególików do perfekcji. Wiadomo że w większości filmów jest dużo fikcji literackiej, jednak oglądając filmy Milosa przenosisz się do danej epoki, bądź na OZ itp.
A ww. film pełna perfekcja pod każdym względem!!!Niesamowite wrażenia, dobór aktorów, plenery, zdjęcia i muzyka. Dałbym OSK...RA!

ocenił(a) film na 2
Lukas_Art

więcej oglądaj bajeczek w typie Toy Story, i misia pod podusie

ocenił(a) film na 9
Ben_Reilly

Przez chwilę nawet miałem ochotę nawiązać z Tobą rozmowę, ale... szkoda mi czasu.

ocenił(a) film na 2
andih

ciekawe co ty wyniosłeś z filmu Rocky 4 <lol>

ocenił(a) film na 9
Ben_Reilly

Każdy film coś z sobą niesie, aby to zauważyć trzeba do tego dorosnąć, albo posiadać odpowiednie IQ!!! A wracając do Rockego moim zdaniem to nie tylko film o mordobiciu ma w sobie coś więcej ale to zadanie dla Ciebie!

andih

Ben_Reilly polecam film piorun , mój syn jest wniebowzięty no i akcja też niczego sobie.

ocenił(a) film na 2
xan138

nie oglądam animowanych

ocenił(a) film na 2
andih

najlepszy film bokserski to Wściekły Byk, jeszcze Rocky jedynka ma sens a kolejne części to porażka

andih

Mieszkam w Filadelfii :)

ocenił(a) film na 9
sphinx_j

I o czym to świadczy?????????????

andih

O niczym

ocenił(a) film na 7
Ben_Reilly

Pytanie 1 Dlaczego gejowski?
Pytanie 2 Rozwiń proszę "dyrdymały zakłamujące historię"

typo3job

No i nie wyjaśnił... Starczyło mu pary na gwizdek.

ocenił(a) film na 10
Ben_Reilly

Również ja oczekuję wyjaśnienia dyrdymałów o rzekomo gejowskich cechach tego filmu.

ocenił(a) film na 10
maroc

I ja. Ostatnio jestem na bieżąco w temacie przez filmy z Derekiem Jacobim, ale jako żywo nie widzę tutaj nic LGBT.

ocenił(a) film na 3
Ben_Reilly

strasznie tendencyjny film co wyklucza go z pozycji do polecenia

ocenił(a) film na 9
Ben_Reilly

OK film faktycznie momentami zakłamuje historię, ale zauważmy, że ten film czy też Amadeusz, czy Flynt też zakłamóją. Dlaczego ? Przecież nie przez to, że scenarzyści nie znają faktów historycznych, albo chcą zrobić psikusa widowni. Każdy zdrowo myślący człowiek z odrobiną IQ domyśli się, że Forman ma w tym jakiś cel. Nie bez powodu wybiera postacie prawdziwe, chce w ten sposób pokazać interakcję na linii człowiek->społeczeństo/historia/poltyka. Zauwązmy, że jego bohaterowie są niezmiennymi jednostaki często odbiegającymi swoją osobą od otoczenia. Mają swoje wartoci i się ich trzymają. Oczywiście ma to z kolei na celu pokazanie czegoś innego, ale nie chce mi się zagłebiać w to, bo wądpie czy to poskutkuje bo przecież wszyscy tu mają swoje silne argumenty podparte twardymi fundamentami, osiągnięte przez twardą wiedzę i znajomość ABC sztuki klasycznej :)

ocenił(a) film na 9
kubajanicki20

ps przepraszam za pare błędów :)

Ben_Reilly

I pisze to ktoś, kto "Lody na patyku" i "Oz Wielki i Potężny" ocenia na 10/10.
To niby są arcydzieła? Ha. ha. ha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones