PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 170 800
ocen
7,7 10 1 170800
7,1 14
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Psie spojrzenie

ocenił(a) film na 7

Nie macie wrażenia, że Pan Darcy ma spojrzenie...takiego zmokłego, zbitego psa? :) Jak się tak na
niego patrzy w niektórych scenach to jakiś taki obraz nędzy i rozpaczy :D

A co do filmu to mam do niego słabość. Świetnie się ogląda, super scenografia no i gra aktorska wg
mnie zadowalająca.

ocenił(a) film na 1
e_an_ka

Mamy. W tym filmie "pan" Darcy to taki dupek, że gdybym był kobitką to kopnąłbym go w tylną część i poszukałbym normalnego chłopa. Ale cóż my wiemy o kobiecych pragnieniach i fantazjach. Niekiedy szaleją za brutalnym debilem a za chwilę pragną głaskać dupowatego maminsynka. Kobieta zagadką jest :D

ocenił(a) film na 7
Witek_9

Oj tam od razu zagadką! Baby są...po protu jakieś inne :)

ocenił(a) film na 1
e_an_ka

Że są jakieś inne to przekonałem się już jako nastolatek, że się tak wyrażę; "namacalnie". Ale One są też inne "w środku"; myślą inaczej jak my.

ocenił(a) film na 7
Witek_9

Ale co Ty byś bez nas kobiet zrobił? ;) ...no chyba, że bliżej Ci w drugą stronę :p hihihi

ocenił(a) film na 1
e_an_ka

To "w drugą stronę" to chyba Ci się tak nadzieję wypsknęło mimo woli. Brrr. A co bym bez Was zrobił? No chyba bym nie żył. Jakie tam nie jesteście to jednak to właśnie takich; zwariowanych Was pragniemy. Tak swoją drogą to wszystko to są reakcje chemiczne w naszych i Waszych mózgach :). Ale; nie wiedziałem że Ty "e an ka" jesteś kobitką. Fajna jesteś.

ocenił(a) film na 7
Witek_9

Sądziłam, że miniaturka sugeruje płeć :) ...w sumie...widziałeś kiedyś faceta z tak zrobionym okiem? :D

ocenił(a) film na 1
e_an_ka

Widziałem w telewizji; jakiś pochód był w Warszawie i faceci mieli takie oczy i gołe tyłki. Koleś też się w Paryżu nadział. Przyleciał potem, cały się trząsł i krzyczał; "Ty ona miała ... (myślał o męskich narządach płciowych). A Ty też masz dziwne to oko, jakbyś śrubkę miała centralnie albo coś podobnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones