PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681141}

Dunkierka

Dunkirk
7,3 181 806
ocen
7,3 10 1 181806
7,7 46
ocen krytyków
Dunkierka
powrót do forum filmu Dunkierka

Coś o filmie

ocenił(a) film na 9

Byłem tam, widziałem. I film i ewakuację. Przeżyłem. Polecam, bo czuć klimat wojny i jak mało gdzie.

ocenił(a) film na 6
serwa84

Owszem,klimat wojny jest wyczuwalny-zgadzam się. Obraz na szczęście,nie epatuje tak naturalistycznymi scenami jak "Szeregowiec Ryan" bo to było dobre kino ale dla osób o mocnych nerwach. W tym filmie brakuje mi fabuły w formie życiowej historii konkretnego bohatera.

ocenił(a) film na 8
Mila1505

A ja się cieszę, że nie dodawali amerykańskiego kiczu niepotrzebnego z nikąd, bezsensu romansu. Film miał pokazać ewakuację i ją pokazał. Co kto lubi, dla mnie to film pokazał to co miał. Dla 'historii' bohaterów mamy filmy jak Titanic i wiele innych. Natomiast takich czysto filmów na faktach bez zbędnego dżemu do pączka z czekoladą jest mało. I tak historia tych ludzi była ciężka, nie trzeba dodawać niczego, by to pokazać, co wydaje mi się, wyszło bardzo dobrze (na tyle ile na film może pokazać ich sytuację tam)

ocenił(a) film na 8
Elune

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones