PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681141}

Dunkierka

Dunkirk
7,3 181 791
ocen
7,3 10 1 181791
7,7 46
ocen krytyków
Dunkierka
powrót do forum filmu Dunkierka

Ciekawe jak Hazza wypadnie w tym filmie bo szczerze nie mam pojęcia, ale czymam kciuki i powodzenia. A nusz może będzie miał oskara?! Hihi.

ocenił(a) film na 7
Kamila_Szczepanska_5872

Równie dobrze to może być epizodyczna rola, jak np. Jared Leto i wielu innych w Cienkiej Czerwonej Linii. Nie liczyłbym na dużo czasu antenowego dla aktorskiego debiutanta Harry'ego Stylesa (kogo jak kogo, ale mnie to cieszy, choć koleś może faktycznie ma talent aktorski skoro gra w filmie Nolana i nie jest to forma nagłośnienia w okół tego filmu).

ocenił(a) film na 9
Kamila_Szczepanska_5872

"To dziwne ale może się udać ." brzmi jakbyś liczyła, że zagra w tym filmie dłużej niż kilka minut albo że miałby być jakś ważną postacią . Przecież go tam będzie tyle co nic, pewnie zagra jako statysta. Nolan dba o dobry dobór aktorów jak nikt inny, więc wątpię żebyś go w ogóle zauważyła.

ocenił(a) film na 6
Ergath

Podobno ekipa filmowa była zaskoczona aktorstwem HS (obycie przed kamerą ma) i jego rola została rozbudowana. Jak dla mnie jest to bardzo sprytne posunięcie producentów - cały fanbase 1Dir i HS, skłądający się głównie z milionów nastolatków na całym świecie obejrzy w kinie (m.in. dla HS) film, na który może normalnie by nie poszli. Mistrzowskie zagranie, IMO.

ocenił(a) film na 9
kormaciek

Uwierzę jak zobaczę, małe szanse na to ma. Będzie jak z Ritą Orą w filmie którego nazwy już nie pamiętam. Powiedziała dwa zdania na obiedzie w którym jej brat przyszedł z dziewczyną. A przed filmem oczywiście komentarze typu "boje się czy sobie poradzi, ta postać jest bardzo ważna". Hehe Nolan na pewno nie da mu znaczącej roli, jestem tego pewny.

Ergath

Pewnie zagra jakiegoś szeregowca na drugim czy trzecim planie z jedną sceną pełnego dialogu i tyle. Nie ma się czym podniecać. Stylesa lubię, więc zobaczyc go na wilekim ekranie i to u samego Nolana to zawsze coś.

ocenił(a) film na 9
Ergath

Zostało potwierdzone, że gra jedną z głównych ról więc nie koniecznie taki epizod...

ocenił(a) film na 9
Lavena_Mc

Niby gdzie zostało to potwierdzone?:D

ocenił(a) film na 9
Ergath

Z tego co czytałam było napisane, że jest jedną z głównych postaci. Nie najważniejsza rola ale znacząca ;) Wystarczy trochę poszperać w internecie i poczytać wypowiedzi...oczywiście mogę się mylić ;)

ocenił(a) film na 9
Lavena_Mc

Jeśli nie potwierdził tego sam Nolan to nigdy w nic takiego nie uwierzę bo on lubi wszystko trzymać w tajemnicy do samego końca. Onetu nie czytam a o tym Harrym ludzie lubią dużo gadać, lepiej poczekać na film i się przekonać. Byłbym w szoku gdyby miał jakąś znaczącą rolę przy tak dobrej obsadzie i to jeszcze w filmie Nolana który dba o każdy szczegół.

ocenił(a) film na 9
Ergath

Nie czytam Onetu, ale fakt o Harrym dużo się mówi. Wiadomo na pewno, że był na wszystkich planach łącznie na tym w studio Warner Bros...
Racja...trzeba czekać na film wtedy wszystkiego się dowiemy ;) Skoro Nolan Go zaangażował to wątpię, żeby nie potrafił grać ;)

ocenił(a) film na 9
Lavena_Mc

W trailerze nie było go chyba nawet przez moment.

Ergath

Teaser nie trailer, a to spora różnica. W dodatku połowa z tej niepełnej minuty to napisy, więc nic dziwnego, że go tam nie widać. O jego aktorstwie na razie nic nie można powiedzieć, ale mam przeczucie, że świetnie wpasuje się w ten wojenny klimat.

ocenił(a) film na 9
Ergath

A tu proszę! Niespodzianka w trailerze jest Go całkiem sporo więc chyba jednak nie jest to 5 minutowa rola...

Kamila_Szczepanska_5872

Nie znam dzieciaka - to jakiś nowy idol nastolatek?

creep_

Nie nowy ale idol nastolatek tak ;D

kamilKej

A One Direction, ol klir :).

Kamila_Szczepanska_5872

Jest masa wypowiedzi ekipy na temat Harrego Stylesa.
Zachwycają się nim i tylko mu schlebiają.
Oby okazał się tak dobry na ekranie, jak na scenie.

ocenił(a) film na 10
Kamila_Szczepanska_5872

Ja tylko mam nadzieję, że rozhisteryzowane fanki nie będą przeszkadzały w kinie...

użytkownik usunięty
Kamila_Szczepanska_5872

Ja jestem ciekawa jak wypadnie i chociaż nie jestem fanką One Direction to chciałabym by wypadł dobrze, bo nie bardzo rozumiem tej fali hejtu z jaką czasem można się spotkać w stosunku do tych dzisiejszych idoli nastolatek i jeśli zagra jak trzeba to może trochę udowodni, że jest kimś więcej niż tylko obiektem westchnień rozchwianych hormonalnie małolat. Justin Timberlake też zaczynał w Nsync i jak się wyrobił, oby Stylesowi też to się udało.

Kamila_Szczepanska_5872

Tak samo było w The Hateful Eight z Channing Tatum'em. Ludzie przed premierą narzekali, a aktor zagrał krótki epizod, przez który film na pewno nie ucierpiał.

ocenił(a) film na 9
Zalachow

Tatum mimo wszystko był aktorem znanym i co nieco pokazał na ekranie. HS póki co nie reprezentuje sobą niczego. Ma szansę się wybić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones