PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582655}

Dwoje do poprawki

Hope Springs
6,6 53 893
oceny
6,6 10 1 53893
6,2 11
ocen krytyków
Dwoje do poprawki
powrót do forum filmu Dwoje do poprawki

Oglądanie takiej znakomitej aktorki jak Meryl Streep próbującej zrobić loda jest niesmaczne. Całe gadanie o wyuzdanym seksie w tym filmie jako o terapi małżeńskiej tez nie jest trafione. Mało w tym komedii a i przemiana Arnolda w troskliwego męża jest sztuczna. Ogólnie film do ominięcia.

TorcidaTiger

całkowicie się zgadzam

ocenił(a) film na 6
TorcidaTiger

Z takim podejściem do spraw seksu, wcześniej czy później też wylądujesz na takiej terapii. "Niesmaczne", "wyuzdany seks" dobre dobre :)

CougarV6

Nie chodzi o seks, tylko o rzekomą komedie, która jest niesmaczna i spaprana.
PS. Napisz mi jak było na terapii?

ocenił(a) film na 6
TorcidaTiger

W sumie było fajnie, tylko za dużo było gadania o "wyuzdanym seksie" . Szczególnie o takich perwersjach jak seks oralny (blah) czy o fantazjach erotycznych z sąsiadką. Jak dla mnie niesmaczne!

ocenił(a) film na 6
CougarV6

no jak fantazje erotyczna z sasiadka jak sie ma zone to nic zlego to gratuluje
oralny seks tez nie kazyd musi lubic (prostytutki musza lachonarium na dyskach lubia wiadomo)

ocenił(a) film na 4
DonVitoCorleone

to jak się ma żonę to się umysł automatycznie zamyka na wszelkie obrazy erotyczne dotyczące znanych Ci kobiet? nie wiedziałam, ze jesteście tacy szlachetni i myślałam, że fantazjowanie jest OK, ale najwidoczniej nie.

ocenił(a) film na 6
kiki222

milo mi ze moglem cie uswiadomic

DonVitoCorleone

Raczej uświadom sobie, że z takim myśleniem jak twoje obnoszą się przeważnie kaleki emocjonalno-seksualne. Fantazja erotyczna o sąsiadce to grzech, a seks oralny to oczywiście od razu nawiązanie do prostytutki. Współczuję partnerowi/partnerce jeśli jest, pewnie niedługo powiesi się z nudów, choć bardziej wskazane byłoby kopniecie w dupę i znalezienie sobie kogoś normalnego.

ocenił(a) film na 6
sakurazukamori

lepiej od razu zainwestowac w prostytutki. bo potem wychodza takie klocki jak scena w kinie

ocenił(a) film na 6
sakurazukamori

dziwne ze twoja cie nie kopnela skoro fantazjujesz z sasiadkami. lody na dyskach tez nie sa ci obce zapewne

sakurazukamori

polaczku, opanuj sie, nie kazdy fantazjuje o sąsiadkach lub chodzi na dyskoteki po lody, mozna w domu niezle pobalować z partnerem , albo fantazjować na swój temat (siebie nawzajem) predzej ty pójdziesz z torbami

TorcidaTiger

na prawdziwej terapii rozmawia się dużo bardziej "niesmacznie", w filmie pokazano najłagodniejszy możliwy wariant :p

TorcidaTiger

ah...bo starsi ludzie nie moga uprawiać seksu. faktycznie.
jesteś wręcz nieokiełznanie ograniczony....pozdrawiam

Frankieestein713

Ja nie ale ty jestes:)

TorcidaTiger

hahaha. mam własnego trolla....ale super xD

Frankieestein713

Oczywiście,że masz-paskudnego,grubego, pryszczatego trolla. Tylko pamiętaj, że jak odłożysz lustro troll zniknie:)

TorcidaTiger

hahahahaha. nie będę się zniżać do twojego poziomu słoneczko :] miłego wieczoru

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

To chyba miało takie być.... jak widać się udało, niezdarne, lekko żenujące i krępujące nawet widza. Dziw by brał jakby było inne, zwracając uwagę na jej brak doświadczenia w seksie oralnym, ich wiek, oraz fakt, że od dawna nie zachodzili w te zakamarki związku.

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

Oh my God! Seks oralny, szatan, wyuzdanie i w ogóle zboczenie do kwadratu. Koszmar i masakra! Ksiądz z ambony nie pochwala.

palina28

Stuknij się w łeb kretynko i przeczytaj ze zrozumieniem, może ci się uda!

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

Ok, daje ci spokój, rzucasz prowokacje by potem stalkować komenty pod każdym obejrzanym przez oponenta filmem. Obejrzyj Tramwaj zwany pożądaniem zanim cokolwiek napiszesz. Trolku.

palina28

Czytałem to lata temu w wersji angielskiej Loszko.

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

Gratuluję erudycji i tytułu najzabawniejszego użytkownika filmweb z odpowiednią ilością czasu.

palina28

Dziekuję...możesz usiaść.

ocenił(a) film na 6
TorcidaTiger

Dla mnie także rozczarowanie choć uważam, że to właśnie Arnold ożywia nieco ten smętny film. Meryl, którą wielbię, po raz pierwszy w życiu nie poobala mi się - może dlatego, ze jej bohaterka to wg mnie upiornie aseksualna i mdła postać. Jedynie scena w barze z krzepką amerykańską dziewoją zintegrowaną z gośćmi do immentu - nawet niezła. Bilans wg mnie: słabo, niesmacznie i do zapomnienia. Szkoda.

ocenił(a) film na 6
magdalena_t

Zgadzam się, Arnold był świetnie zagrany i on trzymał ten film świetnie zagraną postacią na jako takim poziomie. Dla mnie za dużo dłużyzn. W pewnym momencie poczułam się jakbym z nimi była na tej terapii.

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

SPOILER!
Nie było mowy o wyuzdanym seksie, tylko o fantazjach i o seksie w ogóle.

W tym filmie ważne jest to, że główni bohaterowie oddalili się od siebie, zapomnieli jak to jest być ze sobą blisko.
I dlatego jest im trudno się do siebie przytulić, uprawiać seks.

Ta przemiana Arnolda to nie podmiana osobowości tylko odkrycie na nowo powodu dla którego Ci ludzie zaczęli ze sobą być.

Mi się film bardzo podobał.
Rozumiem, że ktoś może nie być zainteresowany tematyką: problemy małżeńskie starzejącej się pary.

ocenił(a) film na 8
Kaiser_3

Fil świetny, ale dla widzów rozumiejących problem, czyli 50+. Dla młodych będzie "fuj". W sumie całowanie się powinno być ograniczone, max wiek 30 lat. Potem, to już się nawet za rączkę nie wypada trzymać, bo to wiocha. Pociecha w tym, że ci, którzy piszą "fuj", też się kiedyś "posuną" w latach. :)

ocenił(a) film na 8
aabraq

Bardzo dobrze napisane:P jestem młoda ale film mi się podobał.I moim zdaniem kiedy widzę "staruszków" którzy idą sobie za rączkę przez miasto to aż im zazdroszczę.Chciałabym aby po 40-50 latach małżeństwa mój mąż kochał mnie tak samo.I to właśnie jest piękne.Ale większość dzisiejszych małżeństw tego nie doczeka.Smutne ale prawdziwe

ooolccciaaa

A ja tak kocham :-) i ona też.

I jak ktoś mówi fuj to co mi tam,pare lat i jego dzieci powiedzą na niego fuj :-)

Tolerancja i empatia . Szacunek i zrozumienie. Staram sie przypomnieć sobie jaki byłem ,jak było w domu.......i juz wiem,jak zaczarowany patrzyłem na miłość unoszaca sie w powietrzu w moim rodzinnym domu,na musnięcia i przytalnki. Na zarumieniona mamę i na dziadka trzymajacego pomarszczoną ręke babci ...Podzie i szacunek,to wyniosłem z domu.

Czasem wynosi się z domu własnie to "fuj" Smutne.

Film bardzo dobry,o czym tu gadać ,znakomicie zagrane postaci , pieknie poprowadzone narastajace oczekaiwanie na cud i zniechecenie. I niespodzianka na koniec. Delikatny,zwyczajny,normalny układ. Nie ma mowy o żadnym "fuj"

ooolccciaaa

Post skierowany bardziej do załozyciela tematu niż do Ciebie,ale milej pisze sie do swiatłych ludzi;-)

ocenił(a) film na 7
ooolccciaaa

Większość małżeństw tego nie doczekiwała także w przeszłości. Teraz rozwody nie są tak potępiane jak kiedyś, dlatego ludzie częściej się rozstają, ale za czasów naszych dziadów i pradziadów miłość wygasała równie szybko, ludzie się nudzą i chyba mało kto jest stworzony do wieloletniej monogamii. Zdrady istnieją dłużej niż wierność pewnie xd

W każdym razie pozazdrościć wybrańcom, którzy trafili na swoją tzw "drugą połóweczkę"

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

Aktor powinien potrafic zagrac wszystko, nie widze nic niesmacznego w robieniu loda, wiekszosc par to robi i nikogo to nie obrusza, normalna rzecz, o tym jest film a scena pasuje do problemu poruszanego w filmie.

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

serio? film jest zajebiscie dobry tak jak kazdy ,ktorym zagrala Meryl. WYUZDANY SEKS? czlowieku patrze n amoich dziadkow, ktorzy spia osobnp i mysle o tym filmie. kurcze, moze troche czlowieczenstwa?

nellik

Zajebiście dobry nie jest i jest to zdanie większości krytyków.

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

czy Wy serio nie myslicie? co z pieprzonych krytykow? co oni oceniaja? no prosze Was. stroje? etyke? smieszne.

nellik

Brak poprawności twojej
pisowni.

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

Oglądałam film cały i ani słowa o wyuzdanym seksie nie usłyszałam, no może poza fantazją dotyczącą trójkąta. Widziałam za to kupę skrępowania zw. z seksem i zaskakujących ograniczeń nakładanych sobie przez partnerów.
A przemiany męża jak i żony się zdażają - miłość góry przenosi, a gł. bohaterka o tą miłość zawalczyła, jak widać z dobrym skutkiem. Nikt w filmie nie sugerował, że ich wszystkie dni będą tak kolorowe jak pokazane na końcu filmu chwile największych emocjonalnych uniesień. To świadectwo przełomu i zmiany kierunku w ich związku.

TorcidaTiger

trafna diagnoza w 100%

ocenił(a) film na 6
TorcidaTiger

film o tym, że bycie razem sprowadza się do seksu. Oczywiście, że seks można i powinno się uprawiać nawet po 80, a widok zakochanych staruszków i mnie wzrusza, tylko, że nie samym seksem człowiek żyje i bez wzajemnego zrozumienia, rozmowy, bliskości, najlepszy seks nie pomoże. W skrócie zgadzam się z Tobą:)
a nick to z przypadku, czy jesteś za Górnikiem???

annikki27

NIc jest stary, jeszcze z czasów studiów...ale zgadza się. Jestem za Górnikiem:)

ocenił(a) film na 6
TorcidaTiger

to pozdro od GKS:)

annikki27

Pozdrawiam i ja;)

TorcidaTiger

Wiesz wlasnie ta cala niesmaczość którą czuła własnie główna bochaterka, jej zakłoponanie i próba przezwęzenia wstydu żeby ratować małżeństwo jest komiczna.

Niektórzy się czerwienią na dzwięk słowa sex, więc nastepnym razem ogladnij cos na twoim poziomie lub omijaj nieodpowiednie wiekowo treści - powodzenia w doborze filmów.

regoat

Dobry punkt. Nie pomyślałem o tym! Mimo wszystko ta aktorka strasznie mi nie pasuje do tej roli. To jakby Van Damme osadzić w komedii romantycznej.

TorcidaTiger

To tak jakby umiescic ciebie w swiecie doroslych . W sumie to tak strasznie mi nie pasujesz w tej roli :)

luk235

i..????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones