PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614257}

Dyktator

The Dictator
6,4 151 547
ocen
6,4 10 1 151547
4,9 18
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

Ale ujdzie w tłumie, w sam raz na takie brzydkie puzne niedzielne popołudnie jak dziś,kiedy nie ma nic innego do roboty.

Matiasparviere70

Można poczytać słownik, do pÓźnej nocy i nie będzie głupio. Kiedyś czytałem, że inteligentni się nie nudzą, ale to pewnie jakieś bzdury.

ocenił(a) film na 4
F117

Głupio mi jest odpowiadać na takie głupie pisanie jak twoje,kiedyś czytałem że głupich nie sieją sami się rodzą jak grzybki po deszczu.:"Bo głupota jest jak grzyb,kapeluszem okrył mózg,choć byś myślał nie wiem ile mądrości nie powiesz już.... " *&% fragment wiersza mojej twórczości,piękne nie?Niemal jak poezja Mickiewicza,hehehehehehehe.

Matiasparviere70

Ja nie mam takiego wielkiego talentu :( Promujesz tomik wierszy o głupocie czy zwyczajnie lubisz to słowo? Może to jakaś obsesja?

ocenił(a) film na 9
Matiasparviere70

That post gave me cancer. Zrób coś dla ludzkości i nie pisz więcej komentarzy. Chryste, dzieciaku kto Cię polskiego uczył, zażądaj zwrotu pieniędzy...

ocenił(a) film na 4
EddyBroflowsky

nie pacz na błendy tylko i nie wypowiadaj sie o mnie tylko o FILMIE kur......a o FILMIEEEE tu nie kółko polonistyczne dziadku dobra rada hehehehehehehehe

ocenił(a) film na 9
Matiasparviere70

Czy można być głupszym? (nie odpowiadaj)

ocenił(a) film na 4
EddyBroflowsky

Można,jesteś tego żywym przykładem,buuhaahaaheheheheheheheeee!

EddyBroflowsky

Chłopczyk ma jakąś dysfunkcje. To teraz modne. To nic, że można użyć korekty w przeglądarce. Kto by na to tracił czas? A spacja się uszkodziła z pewnością, tak samo jak zacinające się literki h, e, u.

ocenił(a) film na 7
EddyBroflowsky

On ma racje .

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 2
F117

Jak dla mnie film podobnie jak Borat, niczego nie wnosi do życia. Byłaby to strata czasu, gdyby nie wątek miłosny i Anna Faris, która z resztą zagrała idiotkę - szkoda tylko, że zdeklarowaną feministkę. Film kończy się nie najgorzej, ale sam dyktator ma takie odniesienie do rzeczywistości, że aż niesmacznie mi się robiło momentami (np. tekst: "syn czy aborcja?", albo "wyglądasz jak karlica po chemioterapii"). Film miał też kilka śmiesznych zwrotów (np: określenie "lesbijski hobbit" - oksymoron? - lub sytuacja w helikopterze). No i oczywiście bez nadmiaru seksu, amerykańskiego filmu nie uświadczysz. Niby komedia, ale nie dla mnie. Ostateczna ocena to 2 z nadzieją, że coraz mniej tego typu filmów będą kręcili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones