PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464478}

Dystrykt 9

District 9
7,1 224 706
ocen
7,1 10 1 224706
7,3 34
oceny krytyków
Dystrykt 9
powrót do forum filmu Dystrykt 9

Nagromadzenie absurdów w tym filmie jest niezwykłe. To po prostu nie ma nic wspólnego z
poważnym ambitnym kinem sci-fi jak choćby Wojna Światów. Prawdziwa tragedia, jeśli ktoś nie
widzi. że ten film jest absurdalny pod względem fabuły to po prostu nie myśli logicznie.

ocenił(a) film na 7
jfjsas07

wypłakałeś się już?

ocenił(a) film na 8
jfjsas07

Wojna Światów to film mierny, a Tomasz Cruise jest kiepskim aktorem. Takie są fakty, niestety.

ocenił(a) film na 9
jfjsas07

Weź idź stąd...

ocenił(a) film na 9
jfjsas07

Przykro mi, że nie rozumiesz tego filmu, ale naprawde zaimponowałeś mi oceną Quest z van Damme 10/10 - chyba obejrze ten film jeszcze raz, żeby docenić to arcydzieło:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
jfjsas07

Jeśli to jest komedia, to pewnie tasujesz się do filmów o obozach zagłady, a do kolacji z uśmiechem na ryju oglądasz zdjęcia z Syrii. To raz. Dwa. Woja światów? Poważnie? Nie chcę być niegrzeczny, więc tylko polecę ci zjeść snikersa.

ocenił(a) film na 3
Aldirien

Czy naprawdę jest moralny przymus żeby dawać temu słabemu filmowi 10/10 tylko i wyłącznie za nachalne i kiczowate nawiązania do obozów zagłady i apartheidu?

White_T

Nie - jest też ciekawy pomysł, dobre (jak na niski budżet - 30 milionów) efekty specjalne i wartka akcja.

ocenił(a) film na 9
jfjsas07

Komedią jest fakt, że się urodziłeś skoro D9 uważasz za komedię a Wojnę światów za ambitne kino s-f. Do tego dochodzi logika w fabule filmu w takim gatunku, brawo.
Ośmieszaj się dalej.

ocenił(a) film na 9
jfjsas07

"...poważnym ambitnym kinem sci-fi jak choćby Wojna Światów." :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones