PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464478}

Dystrykt 9

District 9
7,1 224 709
ocen
7,1 10 1 224709
7,3 34
oceny krytyków
Dystrykt 9
powrót do forum filmu Dystrykt 9

A przy tym pozostające przy wszystkich najlepszych tradycjach gatunków, które reprezentuje, czyli sf i sensacja. Nietuzinkowe podejście do fabuły. Bardzo dobre efekty. Jeżeli chodzi o SF, to jeden z najlepszych filmów w tym gatunku, jakie widziałem. A widziałem ich od cholery, bo jako dzieciak kochałem ten gatunek, a kinem interesowałem się zawsze. Dopiero Moon był dla mnie lepszy. District 9 - 8/10. Moon (tak przy okazji) - 9/10. Pzdr ;)

ocenił(a) film na 8

Oba filmy super, jednak "Moon" nieco lepszy fabularnie, ale "Dystrykt" od początku do końca trzyma w napięciu. Jak nie widziałeś jeszcze, to zobacz "W stronę Słońca".

ocenił(a) film na 10
poohatchful

ten film jest po prostu super , nie mam sił by wyliczać zalety ale największą jest oryginalność !
10/10 daje wtedy gdy film lubię obejrzeć kilka razy ale także gdy jest po prostu super ( np. fredy vs jason też bym sobie jeszcze raz obejrzał ale to zupełnie inna bajka , po prostu mniej mi sie podobał :D )

użytkownik usunięty
arturszafraniak6

Właśnie obejrzałem "Dystrykt 9' i aż się specjalnie zalogowałem żeby dać 10! Niesamowity film! Dawno nie oglądałem tak dobrego s-f, a jestem fanem tego gatunku od dzieciństwa. Podobnie jak arturszafraniak6, nie mam siły aby wyliczać wszystkie jego zalety. Po prostu pierwsza klasa!

ocenił(a) film na 10

Jest wręcz epicki. ;] Mój ulubiony z tego gatunku. Czekam teraz na "Battle LA"

ocenił(a) film na 9
carlosss00

"Moon" był dobry, ale nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia jak "Dystrykt 9". Kino zdecydowanie warte polecenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones