PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110052}
7,0 2 285
ocen
7,0 10 1 2285
Dzień, w którym umrę
powrót do forum filmu Dzień, w którym umrę

lipa,może zdjęcia fajne ,ale tez nasrane efektów,no i te debilne monologi głównego bohatera...

ocenił(a) film na 10
gruby_7

Zerżnięty to chyba jesteś Ty! ten film ma tyle wspólnego z Requiem co Neil z Lancem Armstrongiem! To że główni bohaterowie mają problemy z własńą tożsamością? W każdym filmie od klasy Z po film wybitny mają! Poza tym za kase dzięki której nakręcono to quasidzieło Reguiem można nakręcić tysiące takich "Dni..."! A film o niebo lepszy! A Ty grubasie wcinaj dalej kiełbache i nie komentuj czegoś o czym nie masz pojęcia!

ocenił(a) film na 1
Sekaty

co ty taki agresywny jesteś,może za dużo tych "qwasidzieł"sie chłopie naoglądałeś?.. no to przypomnij sobie scenę jeśli w ogóle widziałeś film do którego tutaj porównuje te twoje "dzieło",chociażby scena gdzie matka rozmawia z synem przez telefon i zbliżenia na usta,..kto od kogo zdziera pomysły?to zbyt perfidne żeby nie raziło...podrawiam cie,miesa nie jem a tobie polecam prozak w momencie kiedy za bardzo drgnie w rajstopach.

gruby_7

Gruby ma rację, a Sękaty to pisuar. Olać go!

ocenił(a) film na 4
Mateusz_Glowacki

kumple Lipca bronią filmu jak tylko mogą..bójcie sie krytykanci!

gruby_7

A dla mnie ten film był wspaniały. I Sękaty ma rację..koszty produkcji Requiem i Dnia są całkiem inne. Być może rzeczywiście pomysł jest ściągnięty, ale nie wiem bo tamtego filmu nie oglądałam...

ocenił(a) film na 6
gruby_7

Takich 'zerżniętych' scen z najróżniejszych filmów to sie można dopatrzec i wymieniac w 2 lub 3 cyfrowych liczbach, pytanie tylko czy jest sens. Każdy film można w ten sposób skomentować ... że to żywcem ściągnięte z tego, a to z tamtego.
Mnie niektóre sceny przypomniały filmy ,które wczesniej widzialem , ale nie wypisuje takich herezji.

ocenił(a) film na 2
AcidBoy

Mnie ten film wyglądał raczej na pewnego rodzaju popłuczynę po Dniu Świra... Ogólnie kiepski. 4/10.

ocenił(a) film na 9
Crazy_3

Zerżnięte to za dużo, według mnie 'inspirowane' to równiez nie to słowo. Autorom po prostu podobały się dwa ww filmy:) tj. dzień świra, requiem

Klak_per_Glaca

Mi jak się ktoś podoba to go odrazu nie rżne.

ocenił(a) film na 2
gruby_7

Ten film to totalna chała, wszystko do przewidzenia, myślałem że może wreszcie pooglądam jakieś dobre polskie kino, coś dobrego wymyślą, ale oprócz dnia świra to się nie postarali..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones