PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691292}

Dzień Niepodległości: Katastrofa

Independence Daysaster
3,3 999
ocen
3,3 10 1 999
Dzień Niepodległości: Katastrofa
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Katastrofa

Kleiłem starego ME---109 który " zerwał" się z linki pod sufitem i połamał śmigło oraz golenie kół. Przy okazji w Sci--Fi leciał ten film. Bez komentarza.

ocenił(a) film na 2
Jaberwoocky1

Zastanawia mnie tylko cel jaki przyświeca produkowaniu gniotów tego sortu?
Kasa? Serio?
No masakra.

ZSGifMan

Już kilka razy zgłębiałem ten temat na łamach Filmwebu. Teorii jest całkiem sporo --od skopanego gustu niektórych widzów , poprzez pranie pieniędzy ( ubezpieczenia , fingowane plajty , wyłudzanie milionowych kredytów na produkcje , podczas gdy sam film jest kręcony za parę dolców ) , nieudane próby zaistnienia na rynku filmowym etc.etc.etc...Do tego dochodzi jeszcze ogromna rzesza niedorozwojów bo przecież te filmy są przede wszystkim robione na rynek amerykański--a tam gospodyń domowych i innych kretynów są miliony....Jak widzisz jest tego trochę. Co mnie zastanawia to fakt zakupu takich '...dzieł na rynek europejski... Jakimi kryteriami kieruje się ewentualny dystrybutor wyż/wym.gówna? Na to pytanie jakoś do tej pory nie znalazłem odpowiedzi....

ocenił(a) film na 2
Jaberwoocky1

Dzięki za info, najbardziej skłaniam się w kierunku niedorozwojów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones