PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5289}

Dzień Niepodległości

Independence Day
7,2 225 022
oceny
7,2 10 1 225022
6,0 21
ocen krytyków
Dzień Niepodległości
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości

Całkowita hańba dla sztuki filmowej. Puste, durne, infantylne, pretensjonalne dialogi. Prostactwo i ubóstwo emocjonalne... W sam raz dla Amerykanów i dzieci w Europie...

robokopo

chyba przesadzasz. Czego spodziewałeś się po tym reżyserze. to mistrz banalnych, ale efektownych filmów katastroficznych. Dałem 6, bo efekty są super

ocenił(a) film na 1
awksom

Przecież ty sobie przeczysz. Sam przyznajesz, że nie ma się czego spodziewać (czyli film jest do bani), a potem mówisz, że przesadzam (czyli film nie jest do bani?).

robokopo

nie, nie przeczę sobie. Film nie jest zły, nie miał po prostu ambicji na poruszającą historię, ale 1 to zdecydowane przegięcie

ocenił(a) film na 1
awksom

Cóż, masz rację, 1 to zdecydowanie przegięcie, ale niestety niższej oceny na filmwebie nie ma, a powinna być...

robokopo

dobra, dajmy spokój

ocenił(a) film na 4
robokopo

Dokładnie według mnie dno.

ocenił(a) film na 1
karol10104

Zapomniałem ponaigrywać się jeszcze z tego patosu... To salutowanie, to "Mr. President". Porzygać się idzie.

ocenił(a) film na 1
robokopo

szkoda, że właśnie komuś takiemu dają ogromny budżet. strach pomyśleć, co dobry reżyser mógłby zrobić z porządną kasą...

ocenił(a) film na 10
robokopo

Lepszych filmów o tematyce zagłady ludzkości nie ma więc nie rozumiem twojego wywodu, tak jak i innych.

Według mnie:

Dzień Niepodległości oraz Armageddon są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o tą tematykę.
Po nich widzę film "Pojutrze"
Film "2012" to dno niewarte obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones