PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487563}

Dzień dobry TV

Morning Glory
6,3 44 710
ocen
6,3 10 1 44710
4,8 9
ocen krytyków
Dzień dobry TV
powrót do forum filmu Dzień dobry TV

gdy już nie ma w nas nadmiernych oczekiwań rozbudzonych przez nadto pochwalne recenzje, film wyraźnie zyskuje. Parę innych filmów też już tak miało.
Końcówka nadal pozostaje przewidywalna, Rachel nadal jest aktorką o urodzie co najwyżej bardzo średniej... No i strasznie brakuje mi konkretnych sum pieniędzy: ileż to mianowicie bohaterka zarabiała w pierwszym miejscu pracy, ile straciła przechodząc do swojej drugiej telewizji, ile mogłaby zarobić w trzeciej?
Mimo powyższych zastrzeżeń - można obejrzeć. Nie, żeby zaraz padać na kolana, nawet nie, żeby zabawa była najprzedniejsza. Ot, po prostu może być. I tyle.

ocenił(a) film na 6
Film_Polski

"urodzie co najwyżej bardzo średniej", no to mnie powaliło na kolana, jeżeli uważasz, że aktorka która właśnie jest jedną z najpiękniejszych jest średnia to nie wiem jak u Ciebie wygląda piękna aktorka

z chęcią, zobaczyłbym Twój ideał urody kobiecej
również, mam nadzieje, iż jesteś facetem, bo jeżeli kobieta to pewnie zazdrość :)

ocenił(a) film na 7
chewv

Jeśli uważasz, że znak szczególny w postaci dużego pieprzyka w środkowej części policzka (który to pieprz aktorka wciąż próbuje zamaskować kosmykami włosów, ale tylko próbuje) - nijak nie szpeci kobiety bądź nawet czyni jej urodę jeszcze bardziej intrygującą - masz pełne prawo tak uważać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones