Film o Biedronce;)

ostatnia wypowiedź: jack666
Bodeha Bodeha
ocena: 7

Spoko film pokazujący afery marketowe. Motylek żywcem przypomina aferę w Biedronce, szkolenia i tandetne piosenki brak widlaka pieluchy na kasach..
Calkiem przyzwoite kino.

• mymble mymble
    ocena: 6

dla mnie też spoko. uważam, że to dobrze, że takie temat są poruszane.

• Indra_5 Indra_5

No tylko z tego co się orientuję, to nie tylko Biedronka, ale i inne te sieciówki takie są. No, ale jak ludzie nie będą walczyć o swoje prawa, to mało się zmieni.

• 90ola90 90ola90
    ocena: 6

W Biedronce ponoć do tej pory nie mam widlaka...przerażająca Polska rzeczywistość.

• jack666 jack666

całkiem przyzwoite kino ...ocena 5 ? czy to nie za nisko ? A co do biedronki to się polepszyło i to dużo od tej głośnej afery.

• Ziqu Ziqu

Biedronka wzięła się za siebie i to widać. Mam nadzieję że i tak nie było aż tak źle jak jest pokazane w tym filmie.

• Maxter69 Maxter69

do teraz w marketach fałszuje się ewidencje. Tam gdzie nie ma elektronicznej jest to na porządku dziennym. Najwięcej pracują kierownicy bo jeśli wychodzą po 8 godzinach to znaczy, że się nie nadają

• jerzynek44 jerzynek44
          ocena: 5

A co to jest forum o warunkach pracy w Biedronce?Oczywiście wpis z dużym uśmiechem na twarzy.:)A jeśli chodzi o sam film to oceniam go jako średni.

• Bodeha Bodeha
      ocena: 7

Ku Twojej uciesze dałem 7 a co:)

• jack666 jack666

he he każdy ocenia tak jak lubi :) pozdro

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: