PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 057
ocen
7,6 10 1 115057
7,1 17
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Niepotrzebnie obejrzalem go drugi raz , z ósemki spadł na siódemkę. Dobry film, ale bez tego
`czegos'.

jasiu15

Czy ja wiem, ja juz nie licze ile razy obejrzylem ten film, ale mi sie ciagle podoba tak samo jak kilka lat temu :) 9/10 bez zmian!

ocenił(a) film na 9
Bluescape

u mnie to samo też ocena bez zmian a widziałem z 10 razy i ocena 10\10 ;]

jasiu15

Ja już dzisiaj 3. raz obejrzałem i zastanawiam się nad 9/10 :D

ocenił(a) film na 9
Filip29

Dziś już chyba 5 raz i zostaje 10/10 :)

ocenił(a) film na 6
jasiu15

Raz obejrzałam-może kiedyś jeszcze raz będzie, żeby porównać odczucia:) Dający do myślenia, a jednocześnie bardzo kontrowersyjny. Ostatnio obejrzałam trochę filmów o policjantach, sądownictwie i jestem załamana:( Kiedyś bardzo chciałam studiować prawo i pracować w policji-skończyłabym marnie:):p:p

ocenił(a) film na 10
kinga709

Dalas 5/10 temu filmu? No to wspolczuje gustu, ale przeciez lepsze sa Madagaskary, Epoki Lodowcowe, Sami Swoi i inny szajs ktory tak wysoce ocenilas

ocenił(a) film na 6
black_bastard

O gustach, nawet filmowych, się nie dyskutuje:):p Mam więcej ulubionych filmów niż te wymienione, różnego gatunku.:) Może Tobie nie pasować moja ocena, ale to ciągle mój gust i moje odczucia:)

ocenił(a) film na 10
jasiu15

hahah do żes dopierniczyl glupotom. Akurat Trainning Day ma wlasnie to cos, co pozwala ogladac go w nieskonczonosc. Na filmie bylem 1wszy raz w kinie, od tamtego czasu film widzialem ponownie cos kolo 10 razy i za kazdym razem jest genialny, a rola Denzela jest jedna z dziesieciu najlepiej zagranych rol w historii kina.

ocenił(a) film na 7
black_bastard

ale ty żeś dopierniczył głupotom, rola Denzela jedna z dziesięciu najlepiej zagranych w historii kina? Nie no, żartuję, każdy ma swój własny ranking. Mnie jakoś szczególnie jego gra nie zachwyciła.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

nic nie dopierniczylem, poniewaz ta rola jest uwazana przez ekspertow za jedna z 10ciu najlepszych rol wszechczasow, jak dla mnie jest zaraz po kreacji Al Pacino w Scarface, a wiec daruj sobie te teksty, jak nie masz pojecia o czym mowa. Jak ciebie ta rola nie zachwycila to masz jakis nieteges gust albo cos nie tak z odbiorem wizualnym tego co sie dzieje na ekranie

ocenił(a) film na 7
black_bastard

miło spotkać jednego z "ekspertów" :) wymień te pozostałe 8, bo dobrze wiedzieć.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

nie pamietam juz wszystkich bo to program na TCM lecial juz jakis czas temu, ale byly tam jeszcze takie role jak:
Orson Welles w Obywatelu Kane,
De Niro - Taksowkarz
Daniel Day Lewis - Az poleje sie krew
Al Pacino - Człowiek z Blizna/Zapach Koebiety
Harvey Keitel bodajze za Zlego Porucznika

Nie pamietam w sumie reszty

ocenił(a) film na 6
black_bastard

Przepraszam- nie wiedziałam, że tutaj muszę dawać ocenę wskazaną przez ekspertów. Widocznie napisane było drobnym druczkiem i nie doczytałam:):p Dzięki za info- już się poprawię:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
pezetr

haha syf to ty masz pod kopula, Nawet filmu nie zrozumiales. Dzieki za posmianie sie z tego co napsiales, bardziej idiotycznego komentarza dawno nie czytalem. Musisz miec jakies zaburzenia w sferze odbioru wizualno werbalnej bo tak spycic ftego filmu sie poprostu nie da.
Jak Trainniong Day nie ma przeslania i klimatu to ty chyba smarku nie znasz ani realiow LA ani nie potrafisz wywnioskowac kilku prostych wnioskow z filmu, ktory wrecz narzuca je.

I jeszcze dales 7 a piszesz ze to gtniot, a 7 oznacza dobre kino, ty mlodziak wez sie za swoja kopułe bo ci cos myslenie nie wychodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
black_bastard

a widzisz, He Got Game to bardzo dobry film, lecz ten twój training day w ogóle mnie nie poruszył i nie kłóć się tutaj ze mną, każdy ma swoje zdanie na temat jakiegoś filmu

ocenił(a) film na 7
black_bastard

a Harrego Pottera oceniłem po 8 z tego względu, że kilka lat temu, gdy byłem młodszy bardzo lubiłem go oglądać.

ocenił(a) film na 10
pezetr

kilka lat temu byles mlodszy wiec to ogladales, to ile ty masz lat teraz? 16 ? No to sie nie dziwie, ze ci Trainning Day nie wszedl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
jasiu15

Ja oglądałem już ze 4 razy, za każdym razem tak samo dobry...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones