PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=912}

Dzieci niebios

Bacheha-Ye aseman
8,0 9 529
ocen
8,0 10 1 9529
8,0 7
ocen krytyków
Dzieci niebios
powrót do forum filmu Dzieci niebios

... - chyba tylko ze względu na boom na bollywood. A filmy takie jak Dzieci niebios, Kolory raju czy Deszcz biją go na głowę. Może nie którzy się zastanowią co to za porównanie - porównywać Iran z Indiami, ale myślę ze dla przeciętnego widza są to podobne realia i główni bohaterowie - dzieci, również. W porównaiu z powyższymi tytuałmi jak dla mnie Slumdog dostarcza "plytkiego wzruszenia". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
BRIAN_KESSLER

Wiesz Iran ma świetne filmy jak np: Dzieci niebios 1997, Gdyby żółwie mogły latać 2004,
Co wiesz o Elly? 2009 czy Rozstanie 2011, ale Indie też mają kilka filmów bardzo udanych np:
Black 2005, Kolor szafranu 2006, Gwiazdy na ziemi 2007 czy nawet 3 idiots 2009.
Także nie sugerowałbym się tylko przereklamowanym Slumdog czy indyjskimi romansidłami.

ocenił(a) film na 10
returner

Dzięki za te tytuły filmów które zawarłeś w komentarzu.

BRIAN_KESSLER

Dzieci Niebios faktycznie sprawia wrażenie, filmu urzekającego prostotą. Jednak Slumdog, moim zdaniem zasługuje na uwagę. Mogę porównywać filmy arabskie, z hebrajskimi, perskimi oraz indyjskimi. Uważam ową kinematografię, za niezwykle interesującą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones