PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723768}

Dzieciak rządzi

The Boss Baby
6,6 58 747
ocen
6,6 10 1 58747
5,9 7
ocen krytyków
Dzieciak rządzi
powrót do forum filmu Dzieciak rządzi

Dla mnie obietnice dubbingowe ze zwiastunu nie zostały spełnione, a sekwencje, które uwiodły na zajawkach umieszczanych w internecie od dłuższego czasu, niestety zmienione na gorsze. Jest to lekki minus i film nie jest tak rewelacyjny jak mógł być, gdyby w polski dubbing filmu włożono tyle serca i staranności, co do zwiastunu. Te różnice uwierały mnie na początku.

Film sam w sobie całkiem OK, wzruszający (lubię te wątki). Można w czasie oglądania zarechotać z rozbawienia. Nie dostarcza żadnych emocjonalnych wstrząsów, ale mnie na pewno szerszej palety wrażeń i emocji. I może dać troszkę do myślenia. Polubiłam ten film. : )

Chocquet

JUŻ ONLINE JAK KTOŚ CHCE: SzybcyiWsciekli2017.rfv.pl

FilmWeb_POL

Przepraszam ten link: dzieciak-rzadzi-2017.rfv.pl

ocenił(a) film na 4
Chocquet

100 procent racji :) Zwiastun zapowiadał coś naprawdę śmiesznego, a film jak mnie po prostu nudził

ocenił(a) film na 6
Chocquet

Duże oczekiwania w stosunku do tej produkcji, po obejrzeniu zwiastuna rzecz jasna. Wszystkie co najzabawniejsze/najlepsze zawarto w trailerze i tyle.
Podzielam więc w pełni Twoją opinię, choć może bardziej krytycznie, bo ocena poziom niżej.

ocenił(a) film na 5
Adam

Szału nie było :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones