PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723768}

Dzieciak rządzi

The Boss Baby
6,6 58 747
ocen
6,6 10 1 58747
5,9 7
ocen krytyków
Dzieciak rządzi
powrót do forum filmu Dzieciak rządzi

Słabiutki

ocenił(a) film na 3

Niestety się zawiodłem. Po obejrzeniu zwiastunu wiązałem z tą animacją duże nadzieje. Niestety w moim odczuciu okazał się mało zabawny i jakiś taki chaotyczny. Główny wątek zupełnie mnie nie przekonał. Ktoś jeszcze tak odczuł ten obraz?

ocenił(a) film na 1
normandino

zgadzam się! totalne gówno. To przeciez nie jest dla dzieci, to raz. Dwa- co za fabuła w ogóle?? nie dotrwałam do końca.... a pomyslec ze chcialam isc do kina na to...
tfu.

ocenił(a) film na 8
mzap

Przecież to bajka dla dzieci. Czego się spodziewałaś? Dópeczeg, cyckuf i strzelania? Przeczytaj też mój post poniżej. 1/10 to kpina w porównaniu do filmów jak sharkinado czy rekiny z plaży / klan

ocenił(a) film na 1
JustynOryg

badziew i napewno NIE dla dzieci....
totalny chaos, wrzaski, przemoc i te teksty bobasa , których dzieciaki NIE zrozumieją......
3 x NIE

PS. to moja opinia i nie musisz jej komentować ;] bo raczej do zgody nie dojdziemy.

ocenił(a) film na 7
mzap

Jesli ten film to wg "mzap" badziew zaslugujacy na 1, to faktycznie szkoda komentować.

ocenił(a) film na 1
Ekseption

niezmiernie jestem ci wdzieczna :)

ocenił(a) film na 4
mzap

Ta bajka nie zasługuje ani na 1 ani na 7, ledwo 4 bądź 5 moi kochani :D
Jest po prostu nudna :-/

ocenił(a) film na 7
dzenero

Albowiem ja głoszę, na co film zasługuje.
Nie.
To nie tak działa. A już szczególnie, kiedy jedynym kontrargumentem jest "Jest po prostu nudna"
O ile jeszcze jakieś skrajne rzeczy typu 1 czy 10 można w ten sposób kwestionować, to "Ten film nie zasługuje na 7 bo jest nudny"... cóż, jest nieco absurdalne.

ocenił(a) film na 4
nikolazd

Nieistotny argument, dobry każdy inny. Liczy się to, że nigdy nie wyjdzie na 7 ta bajka.

ocenił(a) film na 7
dzenero

Czemu nie? Ja bawiłam się świetnie, nie nudziłam się, a film dał mi do myślenia na pewno bardziej niż choćby osławione Frozen. Pokazał, że ambicja nie musi być zła, a to też był niezły przełom w animacji.

ocenił(a) film na 4
nikolazd

Chyba marzysz o dzieciach, zegar biologiczny tyka hehe ^^

ocenił(a) film na 7
dzenero

Chciałabym jakkolwiek to skomentować, ale chyba nie jestem w stanie pojąć rozumowania męskiej rasy wyższej.

ocenił(a) film na 4
nikolazd

hehehe

ocenił(a) film na 2
normandino

Ja wiedziałam po zwiastunie, że będzie słaby, ale że aż tak??? Btw powodzenia dla dzieci płaczących w nocy, które będą miały koszmary po tym filmie, a na pewno będą... Co za chłam

ocenił(a) film na 7
mruffafa

Czemu miałyby mieć koszmary? xD

ocenił(a) film na 8
normandino

Wygląda na to że nie zrozumiałeś bajki lub zbyt dosłownie ją potraktowałeś.

Można to interpretować tak:
Dzieciak miał bujna wyobraźnię co było powiedziane i pokazane na początku filmu. Przecież matka była w ciąży gdy pytali o braciszka więc co z tym bobasem? Cała historia to raczej wymysły głównego bohatera. Wyobraźnia zadziałała, bał się odtrącenia i tego że nie będzie w centrum uwagi/tak kochany jak dotychczas więc fantazjował na temat tego jak pozbyć się dziecka. Więc film jest bardziej dokumentalny/obyczajowy niż się wydaje. Pokazuje problem z jakim borykają się jedynacy gdy ma się pojawić nowy pasożyt w domu :P

ocenił(a) film na 8
JustynOryg

Otóż to.

ocenił(a) film na 5
JustynOryg

Zieew

ocenił(a) film na 4
normandino

wyszedłem z sali i nie wiem dla jakiej grupy wiekowej jest adresowany ten film, dzieci się nie śmiały, rodzice i dziadkowie nie zauważyłem, może to faktycznie jest dramat...

normandino

Myślę że część osób słabo zna dzieci. Akurat moim się bardzo podobało, córka śmieje się z żartów i stara zrozumieć wątki, które my dorośli bez problemu pojmujemy, ale ona bierze to na swój rozum. Oglądamy tą bajkę ok 2 razy w tygodniu (dzieci chcą) i nikt nie ma nocnych koszmarów. Może trzeba było zrobić kolejną bajkę w stylu Auta, Toy Story czy Pocahontas, żeby sie większości podobało. Bajka skłania do myślenia, refleksji. Jak się okazuje w komentarzach wielu dorosłych albo oglądało nieuważnie bo w pokoju był hałas, albo nie zrozumieli, albo dzieci 6-letnie oglądały już kino w stylu Avengers i bobas już nie robi wrażenia, lub też w kinie skupili się na chrupaniu cheetos-ów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones