PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6732}

Dzieciaki

Kids
6,7 21 690
ocen
6,7 10 1 21690
6,9 17
ocen krytyków
Dzieciaki
powrót do forum filmu Dzieciaki

Widzieliście jak w metrze beznogi żebrak promował na bluzce naszą mentalność? Nic dodać nic ująć, jak nas widzą tak nas piszą.

KISS ME I AM POLISH

bronkovic

Ktoś wyżej miał racje , "polish" oznacza raczej w tym przypadku -wypolerowany- czy coś takiego. Sorry, za niepotrzebny wątek na forum.

bronkovic

Głupio gadać ze samym sobą, ale tak wyszło :/ ... Sprawdziłem wersję z polskim lektorem (oficjalnie dystrybuowana wersja na Polskę) , lektor przeczytał to w ten sposób: "Pocałuj mnie, jestem Polakiem".

bronkovic

Zeby nie było Ci smutno,wpisuję się i uśmiecham:-)

ocenił(a) film na 7
bronkovic

A mnie się to kojarzy z rozpaloną lingwistyczno-erotycznie płytą "Maria Awaria" Marii Peszek, na której utwór o skocznym i frywolnym tytule (Hujawiak) otwiera wers:
"Poliż mnie, i'm polish"

Heslaw

I o to chyba chodziło autorowi nadruku na koszulce owego żebraka-śpiewaka z repertuarem "nie mam nóg".

ocenił(a) film na 1
Heslaw

Skad skopiowales ten caly tekst...?

ocenił(a) film na 6
bronkovic

Nie wiem dlaczego niektorzy delektuja sie wyszukiwaniem takich glupot i dorabiaja do tego teorie.
to nie bylo skierowane przeciwko Polakom. Jest cala seria takich koszulek w US, najpopularniejsza jest 'kiss me Im Irish' gdyz Irlandzycy stanawia tam jeszcze wieksza spolecznosc niz Polacy. A to ze akurat zebrak nosil taka - zbieg okolicznosci, zrobili tak zeby bylo smiesznie bo kolo z tego co pamietam byl czarny.... sorry za brak pol znakow

ocenił(a) film na 3
MikeyPikey

nie był czarny, tylko brudny ;p czujecie sie obrazone polaczki?;)

bronkovic

W filmie pojawia się jeszcze jedna kultowa koszulesia - NUCLEAR ASSAULT!

bronkovic

Ale spójrz dalej. Zapłacili mu,. czego większość osób nie zrobiła.

ocenił(a) film na 4
weekendowy_filmowiec

pamietajcie ludziska ze jest rok 1995 gdzie ameryka jest potęgą zresztą teraz teez jest a cała polska wtedy marzyła zeby wyjechac na american dream chcieli pokazc jak Polacy sobie radzą w stanach i tym samym zniechęcic do dalszej emigracji, pokazując jak muszą zebrac na jedzenie/
myslałem ze mnie szlak trafi jak tą scene z koszulką zobaczyłem

ocenił(a) film na 7
konrii_2

Ten monolog był fajny, faktycznie to znaczy wypolerowany tak samo było z Eminemem w jakimś tam wywiadzie , heh , ale tym razem nie wiem czemu mam taka dziwną myśl , że to było faktycznie o polakach ; > ale mniejsza ważne , że my wiemy , że jesteśmy najlepsi co jest oczywiście pisane z przekąsem , uprzedzam żeby zaraz nie było nie potrzebnych docinek na temat szowinizmu;) hehe

bronkovic

Słuchajcie drodzy ludzie:D Faza cała z tym " POLAKIEM " polega na tym, że to wcale nie chodzi o nic takiego jak mentalność, i jak widzą nas itp, itp. Cały problem jest przecież zawarty z napisem na jego koszulce. Amerykanie mają nas za bardzo pracowity naród, sądzą że jesteśmy porządnymi pracownikami. Kochanie zobaczcie sobie osoby które się wypowiadają na nasz temat. Np. " Tom Hanks, Angelina Jolie, Olbrychski, Marek Probosz, Sebastian Kawa, nawet ..Koksu..." Są to osoby które są polakami, bądź o nas dobrze się wypowiadają, tak samo sportowcy koszykarz, albo Peter W...jakoś tam ( ten aktor), nie pamiętam dokładnie wszystkich tak samo ten żołnierz co jest w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych w stopniu oficerskim, walczył chyba w Afganistanie czy gdzieś tam w Afryce, ale ma odpowiedzialne stanowisko i bawi się cudami techniki armii jak dla mnie najlepszej, ale jest sporo ludzi którzy mają Polskę za coś co jest nie oszlifowanym brylantem na świecie. A wracając do tematu to pamiętajcie że w językach jest wiele wyrazów bliskoznacznych i pokrewnych, zwykły " zamek " odnosi się do wielu znaczeń, tak samo jest w innych językach, a jeżeli chodzi o angielski to " Polish " oznacza dokładnie czasownik, " WYPOLEROWAĆ " nie ma tam, " POLIS H " jako o Nas, ( WY i teraz uwaga --->POLE<__ROWANY ) wiecie chyba o co chodzi, nie chodzi wyłącznie o Polskę. POLE. POLE!!!. A ten facet był bez nóg, więc co taka osoba robi kiedy się porusza?;> ( Krótko mówiąc on wyciera podłogi, robiąc dobry uczynek, za co moralnie należą mu się podziękowania, w postaci psychologicznej, " pocałuj mnie " krótko mówiąc wynagrodź pieniężnie. Bo o to chodzi każdemu człowiekowi praktycznie. Mniej więcej ja to rozumiem w ten sposób. I nikt nigdy nie będzie szczęśliwy jeżeli chce mieć rodzinę, i chce aby była szczęśliwa, gdy nie będzie miał forsy, chociaż w przeciętnej ilości. Serdecznie Pozdrawiam!!!

Czasownik, nie rzeczownik ani przymiotnik! pamiętajcie!

bronkovic

Słuchajcie drodzy ludzie:D Faza cała z tym " POLAKIEM " polega na tym, że to wcale nie chodzi o nic takiego jak mentalność, i jak widzą nas itp, itp. Cały problem jest przecież zawarty z napisem na jego koszulce. Amerykanie mają nas za bardzo pracowity naród, sądzą że jesteśmy porządnymi pracownikami. Kochanie zobaczcie sobie osoby które się wypowiadają na nasz temat. Np. " Tom Hanks, Angelina Jolie, Olbrychski, Marek Probosz, Sebastian Kawa, nawet ..Koksu..." Są to osoby które są polakami, bądź o nas dobrze się wypowiadają, tak samo sportowcy koszykarz, albo Peter W...jakoś tam ( ten aktor), nie pamiętam dokładnie wszystkich tak samo ten żołnierz co jest w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych w stopniu oficerskim, walczył chyba w Afganistanie czy gdzieś tam w Afryce, ale ma odpowiedzialne stanowisko i bawi się cudami techniki armii jak dla mnie najlepszej, ale jest sporo ludzi którzy mają Polskę za coś co jest nie oszlifowanym brylantem na świecie. A wracając do tematu to pamiętajcie że w językach jest wiele wyrazów bliskoznacznych i pokrewnych, zwykły " zamek " odnosi się do wielu znaczeń, tak samo jest w innych językach, a jeżeli chodzi o angielski to " Polish " oznacza dokładnie czasownik, " WYPOLEROWAĆ " nie ma tam, " POLIS H " jako o Nas, ( WY i teraz uwaga --->POLE<__ROWANY ) wiecie chyba o co chodzi, nie chodzi wyłącznie o Polskę. POLE. POLE!!!. A ten facet był bez nóg, więc co taka osoba robi kiedy się porusza?;> ( Krótko mówiąc on wyciera podłogi, robiąc dobry uczynek, za co moralnie należą mu się podziękowania, w postaci psychologicznej, " pocałuj mnie " krótko mówiąc wynagrodź pieniężnie. Bo o to chodzi każdemu człowiekowi praktycznie. Mniej więcej ja to rozumiem w ten sposób. I nikt nigdy nie będzie szczęśliwy jeżeli chce mieć rodzinę, i chce aby była szczęśliwa, gdy nie będzie miał forsy, chociaż w przeciętnej ilości. Serdecznie Pozdrawiam!!!

Czasownik, nie rzeczownik ani przymiotnik! pamiętajcie!

dehoffman4

Twoja elokwencja mnie poraziła.

facetx

To znaczy przeraziła.
Drobna literówka:)

ocenił(a) film na 8
bronkovic

Pocałuj mnie. Jestem Polakiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones