PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6732}

Dzieciaki

Kids
6,7 21 690
ocen
6,7 10 1 21690
6,9 17
ocen krytyków
Dzieciaki
powrót do forum filmu Dzieciaki

Pomóżcie

ocenił(a) film na 9

Kocham ten filM , lecz zastanawia mnie jeden fakt ... co oznacza ten młody chłopak który tańczy w metrze ??? Ja sądzę ,że ma coś wspólnego z HIV i ta kobieta blond z niebieskiej sukience . Ale bardziej ten chłopaczek w koszulce polo zapięty pod ostatni guzik z czarnymi spodniami z paskiem . Pozdr

ocenił(a) film na 7
Haic

A skąd takie przypuszczenie że ma coś wspólnego z Aids ?. Mnie zaciekawiła bardziej ta druga scena już w samym pociągu kiedy jeden z chłopaków (chyba Kacper) daje pieniądze beznogiemu kalece a pozostali ludzie (dorośli) pozostali obojętni.

ocenił(a) film na 9
majtiks

napisałem HIV nie aids ;-)

ocenił(a) film na 7
Haic

No dobrze HIV

Haic

HIV to wirus, a AIDS to choroba wywołana przez niego, nie wiem o co ci dokładnie chodziło w tym wypadku

ocenił(a) film na 10
Haic

To zadziwiające, w czym ludzie doszukują się znaczeń. To po prostu tańczący chłopak w metrze. Jest to raczej pozbawione znaczenia, po prostu skupiasz się na chwilę na tym chłopaku w metrze bo wykonuje takie ruchy a nie inne. Prawdopodobnie ma jakieś zaburzenie i ty się temu przez chwilę przypatrujesz po czym idziesz dalej. Harmony Korine uwielbia wtrącać takie 'dygresje', filmować ludzi z orbity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones