PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1104}

Dziecko Rosemary

Rosemary's Baby
7,7 148 648
ocen
7,7 10 1 148648
8,4 42
oceny krytyków
Dziecko Rosemary
powrót do forum filmu Dziecko Rosemary

Oczywiście nie było to specjalnie. Przy okazji usłyszenia tytułu opowiadała, jak to będąc w ciąży (ze mną w brzuchu) nie chciała oglądać filmu (oglądał go ojciec), a że sama nie mogła zasnąć, to słuchała tylko dialogów, muzyki, dźwięków. No a w łóżeczku spał sobie wtedy mój ok. 2-letni brat - Adrian. ;)

Niewątpliwie, jej wyobraźnia za dużo sobie dopowiedziała, gdyby jednak zdecydowała się patrzeć na obraz, jej lęk byłby mniejszy, a przynajmniej nie pobudzony aż tak przez wyobraźnię.

Wobec tego moje wyobrażenia co do filmu były nieadekwatne do jego jakości. Spodziewałam się większego napięcia i przede wszystkim nie tyle pokazania dzieciątka, ile urodzeniem go wcześniej. Miałam przeświadczenie, że wątek już urodzonego dziecka będzie trwał dłużej. No ale to już nie wina filmu. ;)

Moje wyobrażenia były wobec tego nieade

lenka96

A to ciekawe... Mam podobne, choć mgliste wspomnienie z dzieciństwa. Pamiętam mamę, oglądającą ten film i, tak jak Ty, byłem przez lata przekonany, że film koncentruje się na wątku urodzonego dziecka i rodzicach, którzy jakoś dowiadują się, że jest to dziecko szatana i nie wiedzą, co z tym problemem zrobić...

osjan33

chyba pomyliłeś z Omenem ;p widziałam ten film jako takie... hm... duże dziecko, myślę 10 lat miałam, mało pamiętam, oprócz kruków i psów na cmentarzu pod koniec filmu, ale dzieciak z Omena był właśnie przez rodziców podejrzewany o to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones