PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1104}

Dziecko Rosemary

Rosemary's Baby
7,7 148 654
oceny
7,7 10 1 148654
8,4 42
oceny krytyków
Dziecko Rosemary
powrót do forum filmu Dziecko Rosemary

film nudny,a rozwiązanie intrygi nie jest na tyle satysfakcjonujące,aby wynagrodzić nużący seans. ale po wstręcie czy nożu w wodzie i tak nudził mi się trochę mniej. polański z filmu na film robi je ciekawsze.

CharlieMarlow

Jaki odbiorca, taka i opinia.

zweistein

piszesz odpowiedź tylko po to,żeby mnie obrazić? jak chcesz podyskutować to daj pole do dyskusji,jak chcesz obrażać to nie tutaj.

CharlieMarlow

Co jest obraźliwego w moim stwierdzeniu? Sam przecież dopowiedziałeś za jakiego odbiorcę uchodzisz.

zweistein

no i po co zgrywasz głupszego niż jesteś? pisząc "Jaki odbiorca, taka i opinia." miałeś na celu zdyskredytowanie mojej opinii tym samym twierdząc,że jestem mało wartościowym odbiorcą i z tego co widzę na ekranie nic nie "dopowiadałem" przed twoją pierwszą odpowiedzią więc tą drugą potwierdzasz,że "Jaki odbiorca, taka i opinia." to nie uznanie mojej wypowiedzi za wartościową,a tym samym mnie za takiego tylko na odwrót.

CharlieMarlow

Ależ skąd, przecież jeśli odbiorca jest wnikliwym obserwatorem i znawcą kina wówczas jego wypowiedź będzie równie znakomita. Uważasz, że to nie twój przypadek? :)
A serio: jeśli zaczynasz swoje refleksje zdankiem "dupy nie urywa" to nie licz na hołdy i zachwyty nad twoim wyrafinowaniem i erudycją.

zweistein

pozwól,że wytłumaczę ci powód dla,którego użyłem tego sformułowania. po 1 użycie tego wobec tak wysoko ocenianego filmu,uważanego za wybitne dzieło wydało mi się zabawne i sprawiło mi przyjemność. po 2 wiedziałem,że nawinie się jakiś buc taki jak ty i może będzie trochę śmiechu. po 3 czy tarantino też się nie zna na kinie? on sam po seansie powiedział,że było trochę nudno. po 4 jeżeli dalej chcesz zgrywać głupka i nie mówić niczego konkretnego to lepiej nie pisz w ogóle

CharlieMarlow

Widzisz, jakie to proste. Przecież w pewnym stopniu to, co napisałeś, potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia. Serio tego nie widzisz?

Różnym ludziom różne rzeczy sprawiają przyjemność. Jeden mówi "k...!!!" , inny zaśmiewa się z przechodnia wywalającego się na chodniku. Ale każdy z własnej perspektywy ocenia, czy to faktycznie jest fajne i zabawne i kogo należy nazwać bucem, bo pasuje jak ulał.

zweistein

boże jakie brednie :D w końcu mnie rozbawiłeś! zadanie spełnione,teraz możesz odmaszerować

CharlieMarlow

Jak na miarę te butki ze słomą.

CharlieMarlow


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

CharlieMarlow


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

CharlieMarlow


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones