PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802930}
6,6 60 906
ocen
6,6 10 1 60906
7,1 44
oceny krytyków
Dziedzictwo. Hereditary
powrót do forum filmu Dziedzictwo. Hereditary

Pani Collette na długo pozostanie w mojej głowie po tym co zobaczyłem.
Dwie sceny wstrząsneły mną szczególnie:
-kiedy opłakuje córkę na podlodze w sypialni
-podczas kłótni z synem w trakcie kolacji
Jej ekspresja była tak silna i przekonująca, że doslownie nie wiedzialem jak się zachować i co zrobić z rękoma, samo patrzenie z fotela było mega niezręczne i wydawało się niestosowne.
Czy któraś ze scen wywołała u Was równie dziwne reakcje?

ocenił(a) film na 9
unsigned

Scena kłótni rzeczywiście jest świetna. Toni rewelacyjnie zagrała. Oby zdobyła nominacje do oscara.
Mnie osobiście bardzo zaskoczyło to co przytrafiło się z Charlie w pierwszej połowie filmu, tym bardziej że nie ma o tym wzmianki w żadnych trailerach czy klipach. Dobrze jest być zaskoczonym w kinie.
Kolejna scena: Sen Annie, w którym ona stoi nad łóżkiem swojego syna i nagle oboje są oblani łatwopalną substancją - to mnie bardzo przeraziło.
Kiedy zna się już zakończenie filmu, warto obejrzeć go jeszcze raz. Myślę ,że wiele szczegółów nabierze nowego znaczenia.

ocenił(a) film na 7
unsigned

Oprócz scen opisanych przez Ciebie - moment w którym wisi uczepiona włazu na strych i uderza rytmicznie głową, aby ją wpuścić.

ocenił(a) film na 5
ali_g77

akurat to było dla mnie absurdalną sceną...
jak nie wiadomo o co chodzi w horrorach to albo siły nieczyste albo okultyzm z satanizmem ;?

ocenił(a) film na 10
kaadeel

Ale co jest złego w wykorzystaniu elementu nadprzyrodzonego? To jest po prostu konwencja w kinie często pomagająca jako metafora. Realizacyjnie było to zrobione genialnie, a czepianie się każdego nadprzyrodzonego motywu dla zasady jest troche dziwne

ocenił(a) film na 3
ali_g77

Długo nie mogłam uspokoić się po tym motywie.. ze śmiechu. Ów rytm rozbrzmiewał mi w głowie. Heee..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones