PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802930}
6,6 60 903
oceny
6,6 10 1 60903
7,1 44
oceny krytyków
Dziedzictwo. Hereditary
powrót do forum filmu Dziedzictwo. Hereditary

Dziedzictwo : hereditary to film ,który zapowiadał się świetnie po zwiastunach a po obejrzeniu tego filmu jestem zawiedziony!

Po Pierwsze - trzeba być bardzo odważnym lub nienormalnym żeby w filmie,który jest sprzedawany jako horror wprowadzić wątek historyczny

Po Drugie - Ten film Według mnie nie jest horrorem.Jest Dramatem Rodzinnym.

Po Trzecie -Film Jest widocznie podzielony na dwie połowy.W pierwszej połowie historia jest spójna ,ale nie ma w niej nic strasznego (chyba ,że dla kogoś scena z gołębiem) natomiast w drugiej połowie filmu jest totalny armagedon który nie ma ani rąk ani nóg ani ch*ja

Po Czwarte -zakończenie (wątek komediowy) wywołało na całej sali śmiech (scena gdzie Annie "wlatuje" do domku charlie - Facet który siedział po mojej lewaj Klaskał XD) ,które swoją drogą jest totalnie od czapy.
Jak na razie to jest mój zawód roku,chociaż Toni Collette daje radę ,ale to za mało... DUŻO za mało.

ocenił(a) film na 8
Aprijl

Widocznie nie zrozumiałeś końcówki
W scenie gdzie syn na końcu wypada przez okno i zauważa jak matka wlatuje do domku to już nie żyje i jego ciało zajmuje demon który w tym domku zostaje ukoronowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones