PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 366
ocen
7,3 10 1 42366
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

KOCHAM

ocenił(a) film na 10

Nie wiem czemu trafiłem teraz na ten film ale nie mogę przestać mysleć o nim.Zna ktoś podobne filmy do tego? ;))

ocenił(a) film na 7
vektor12

Smażone zielone pomidory, Koniec niewinności

vektor12

Pozwól mi wejść

vektor12

Grudniowi chłopcy

karolajna_7

Kraina wiecznego szczęścia
Amerykańska rapsodia

vektor12

Dlaczego?? Mnie film wydaje się przeciętny, ze zmarnowanym potencjałem. Może dlatego że główni bohaterzy to dzieci a akcja filmu poprowadzona jakby główne postacie to byli dorośli??

A z filmów podobnych tematyką polecam niezrównany "Most do Terabithii" oraz "Moonrasie Kingdoom"

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

Moim zdaniem właśnie to sprawia że film ten jest wyjątkowy, nie wiem czy jestem osamotniony w tej kwestii ale osobiście gdy miałem te 14/16 lat bardzo brakowało mi aktorów w podobnym wieku bądź co bądź osobie młodej zdecydowanie trudniej będzie wczuć się w sytuację jakiegoś 20/30 latka (taka grupa wiekowa zatrudniana jest zwykle we filmach "młodzieżowych") mającego zwykle własną dziewczynę, dom/mieszkanie i zupełnie inne problemy niż przeciętny nastolatek. Właśnie problemy... Wracając do wspomnianych problemów myślę że w prawdziwym życiu (w tak młodym wieku) raczej mało komu przyjdzie się mierzyć z problemami tak chętnie rozchwytywanymi w mediach jak np. narkotyki. Co rzecz jasna nie oznacza że owe tematy nie są warte godne uwagi (bo wciąż są one bardzo ważne), lecz myślę że dotyczą one raczej znacznie mniejszej ilości osób niż takie "przyziemne" sprawy przedstawione w tym filmie.

ocenił(a) film na 9
vektor12

Little Manhattan (2005)

ocenił(a) film na 9
vektor12

polecam tą stronę http://www.filmypodobnedo.pl/Dziewczyna-i-chlopak---wszystko-na-opak/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones