PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212915}

Dziewczyna z fabryki

Factory Girl
7,3 12 092
oceny
7,3 10 1 12092
Dziewczyna z fabryki
powrót do forum filmu Dziewczyna z fabryki

Popis Sienny Miller!

ocenił(a) film na 10

Jako Edie Sedgwick okazała się strzałem w 10! Jednocześnie kruchutka i dzielna. Poruszająca
swą troską o innych, tylko pozornie wulgarna, czy wyzwolona. W istocie romantyczka. Serce na
dłoni. Niestety narkomanka.
Fenomenalna rola.
Warta każdego Oscara.

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

jestem tego samego zdania co do roli Sienny Miller. Pasowała perfekcyjnie do tej roli

AutorAutor

rola na pewno dobra, ale nie przesadzajmy w drugą stronę. sam film jest raczej średni. nie wykorzystali do końca życia Edie. mogli z jej historii zrobić prawdziwy dramat, a wyszło tak naprawdę byle co. obraz ten nie jest na pewno słaby, ma swoje lepsze i gorsze momenty. z pewnością najjaśniejszym punktem tego dzieła jest panna Miller. resztę aktorów (Pearce i Christensen) dobierał chyba człowiek nie mający pojęcia o ich umiejętnościach aktorskich i o tym, kogo mają grać.

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

nie miałam okazji z Sienną widzieć filmów ale jestem świeżo po " Dziewczynie z fabryki" i zgadzam się w 100%, zagrała super bardzo poruszająca i pasowała tu jak ulał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones