PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229503}
5,6 3 992
oceny
5,6 10 1 3992
Dziewczyna z przedmieścia
powrót do forum filmu Dziewczyna z przedmieścia

Uważam, że film ma docelowo dobrze określoną kategorie tzn. jest to trochę komedia, jak również romans i przede wszystkim dramat.
Uważam, że film jest Rewelacyjny.. prawdziwy wątek, rewelacyjna gra aktorów, ekspresja..
Myślę, że jest to naprawdę jeden z tych filmów, który się zawsze gdzieś tam będzie pamiętać...

I myślę, że prawdziwą wartość tego filmu można ocenić, gdy film oglądnie się bez przeczytania opisu, recenzji itp. - Ja tak miałem, od początku miałem przeczucie, że to jest to..jeden z tych których się szuka.. aż, dziw bierze z jakiego powodu tak niska ocena ? ;)

Miichaell

Ja trafiłam na ten film przez przypadek - wczoraj wieczorem. Myślę, że jest trochę naiwny, powierzchowny... ale mimo wszystko obejrzałam go z przyjemnością :-) Oczywiście zasmuciło mnie zakończenie, ale to tylko dlatego, że... bardziej sympatyzowałam z Archie'm (bez sensu, wiem), niż z główną bohaterką ;-)

ocenił(a) film na 9
Miichaell

Też jestem mile zaskoczona filmem , robi wrażenie europejskiej produkcji. Oryginalna narracja, świetna muzyka, błyskotliwe dialogi .... zupełnie jakby nie 'po amerycku' ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones