PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 787
ocen
7,0 10 1 27787
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

!

ocenił(a) film na 6

Gdyby nie kompletnie spieprzony finał,byłaby to ekranizacja w skali-prawie-1:1.Duży żal do reżysera.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

jaka jest różnica między prawdziwą historią a tym co zobaczyliśmy w filmie? Pytam z ciekawości, a nie mam siły zagłębiać się w szczegóły- film mnie dostatecznie sponiewierał.

ocenił(a) film na 6
lady_of_the_flowers_1891

Jeśli chodzi o prawdziwą historię to nie znam jej,ja pisałem o powieści,a jak dobrze ona odwzorowuje realia to tego nie wiem.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

ok, ale czym różni się zakończenie powieści od filmowej końcówki? ;) czyżby w książce zakończenie było z happy endem?

ocenił(a) film na 6
lady_of_the_flowers_1891

W inny sposób uciekaja,i inaczej ginie matka,pomijając,że w filmie finał wygląda jakby zrobili go na odpieprz.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

rzeczywiście, sposób zabicia Ruth był w filmie wręcz komiczny. W ogóle niepodoba mi się sam fakt jej uśmiercenia- powinna trafić do więzienia na resztę swojego nędznego zycia.

dzięki za wyjaśnienie :)

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
lady_of_the_flowers_1891

Spokojnie, prawdziwa oprawczyni czyli Gertrude Baniszewski spędziła ponad 20 lat w więzieniu, później wyszła na zwolnienie warunkowe, a po 5 latach zmarła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones