PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 785
ocen
7,0 10 1 27785
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa
Wojtek107712

Che che :-)))))))))

Wojtek107712

w filmie gówna bohaterka użyła słowa punktu g.wiadomo ze chodziło o miejsce intymne.to ze napisalem punktu g to nie znaczy ze dosłownie o to mi chodziło. a ty to wziołes dosłownie.i sie na ten temat wypowiedzałes. Zastanów się zanim cokolwiek innego napiszesz

Wojtek107712

nie musi mi o tym mówić.dałem do zrozumienia ze ubliżasz mi tak.nie ważne co naukowcy odkryli ważne jak ja to odebrałem skoro to forum publiczne.dziewczyna nie powiedzila mi bo naukowcy nie sa pewni.a czego sa pewni same hipotezy.

criginold

ta kobieta sadystka powinna dostać kare śmierci taka jaką przechodziła nie winna dziewczyna.

criginold

jak można wpaść na pomysł żeby wypalić dziewczynie punkt G.tylko dlatego że próbowała ucieczki.była torturowana bo uderzyła chłopca za to że ja obmacywał.a on do tego się nie przyznał.i jeszcze te wszystkie dzieci się temu przygląndały

criginold

najbardziej zabolał mnie gwałt i okaleczenie (zwłaszcza łechtaczki) jak można wpaść na pomysł pozbycia się takiego narządu u kobiet.jeszcze palnikiem gazowym.

criginold

sorry te wypowiedzi dotyczyły potente

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones