PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565637}

Dziewczyna z tatuażem

The Girl with the Dragon Tattoo
7,7 325 044
oceny
7,7 10 1 325044
7,1 34
oceny krytyków
Dziewczyna z tatuażem
powrót do forum filmu Dziewczyna z tatuażem

Witam forumowiczów.

Nie zrozumiałem wszystkiego w końcówce tego filmu.

Mógłby mi ktoś wyjaśnić co było na zdjęciach które Lisbeth włożyła do kurtki mającej być prezentem
dla Mikaela?

ocenił(a) film na 10
MattPinknoise

Chyba chodzi o zdjęcie Elvisa:)

Jimbo88

Czy mógłbyś trochę jaśniej, dokładniej odpowiedzieć ?

ocenił(a) film na 10
MattPinknoise

Nie wiem czy chodziło Ci o to, ale w książce (o ile niczego nie pomyliłem) Lisabeth kupuje Michaelowi na prezent zdjęcie Elvisa Presleya.

Jimbo88

Przeczytałam i nie pamiętam, ale - dobrze wiedzieć, znać ten szczegół ;D

ocenił(a) film na 10
rosaria

"Przy ogromnym oknie z widokiem na wodę stał stół kuchenny, pełniący jednocześnie rolę biurka. Zaraz obok, na ścianie, wisiała półka z odtwarzaczem CD i pokaźnym zbiorem Elvisa Presleya na przemian z hard rockiem, czyli niekoniecznie najbardziej ulubioną muzyką Lisbeth."


"Potrzebowała pretekstu, żeby zapukać do jego drzwi. Nie dała mu prezentu gwiazdkowego, ale wiedziała, co chce kupić. W pobliskiej rupieciarni wypatrzyła serię blaszanych szyldów reklamowych z lat pięćdziesiątych, z płaskimi reliefami różnych postaci. Jeden z nich przedstawiał Elvisa Presleya ze wspartą o biodro gitarą i dymkiem z tytułem piosenki „Heartbreak Hotel”. Nie miała zmysłu estetycznego i nie znała się na wystroju wnętrz, ale doszła do wniosku, że ten szyld świetnie pasowałby do chatki Mikaela w Sandhamn."


Chyba nie o to chodziło MattPinknoise, książkę czytałem jakieś 2 lata temu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones