PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5307}
7,5 17 579
ocen
7,5 10 1 17579
7,0 9
ocen krytyków
Dziewczyny do wzięcia
powrót do forum filmu Dziewczyny do wzięcia

Film przez forumowiczów widzę wzbudza lekką odrazę zarówno do dziewcząt jak i przeszłości - ja natomiast rumienię się ponieważ cóż niekiedy widzę w tych dziewczynach samą siebie. Niestety ;)

ocenił(a) film na 7
magdamagdamagda

Nie masz się czego wstydzić, w takim świecie pozbawionym perspektyw nieśmiałość i naiwność bijąca z bohaterów jest urocza w zestawieniu ze współczesnym "randkowaniem".

ocenił(a) film na 7
Raelk

Krzyż się odwrócił ode wsi

Raelk

@magdamagdamagda nie znam Cię, ale proponuję ponowne przemyślenie tego porównania, czy aby na pewno tak surowo siebie oceniasz.

Tu nie chodzi o to, ze one są nieśmiałe, ich małomówność wynika w duzym stopniu z wielkiej pustoty (to zawsze musi byc rozróżnione) rozumiem, ze rażące błędy jezykowe i naiwność to wina poniekąd otoczenia w jakim się te dziewczyny wychowywały, ale to nie uspawiedliwia oddania się pierwszemu lepszemu, który ma własne mieszkanie. tak bezgraniczna głupota nie jest dla mnie urocza :<

ocenił(a) film na 8
Juliuszzcezar

chodzi o to że w tym obrazku zostały uchwycone niektóre mechanizmy myślenia ludzi, kobiet. Chcę inżyniera czy innego doktora, kogoś z mieszkaniem, ze stolicy etc. Nieważne z jakiej sfery społ się wywodzisz, takie myślenie istnieje. Można naigrywać się z prowincjonalności dziewcząt, bo zostala pokazana w sposób okrutny i celny. I film jest przekomiczny. No ale pod tym wszystkim są zachowania typowe także dla tych wykształconych z wielkich miast ;)

magdamagdamagda

no pod tym względem to ok, ja też wolę inzyniera, jednak oby miał tylko tą jedną wspólną cechę z bohaterami filmu hehe

ocenił(a) film na 9
magdamagdamagda

oj nie ładnie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones