PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1479}

Dziewczyny z drużyny

Bring It On
6,1 28 874
oceny
6,1 10 1 28874
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyny z drużyny
powrót do forum filmu Dziewczyny z drużyny

Film dla nastolatek którym podoba się jakieś kretyńskie machanie pomponami.To film dla ludzi którzy niewymagają od filmu nic poza paroma ładnymi buźkami głównych bohaterów i kilkoma tandetnymi układami tanecznymi.Oraz wątku miłosnego ala American Plastic.

ocenił(a) film na 3
kamerun5

zgadzam się z Tobą:P nienawidzę "układów" cheerleaderek:P

ocenił(a) film na 3
kamerun5

Absulutnie się z tobom zgadzam , bajka dla różowiutkich dziewczynek.

ocenił(a) film na 7
Nihal

raczej "tobą", nie "tobom"

ocenił(a) film na 5
kamerun5

Czy ja wiem ? Jest kilka głębszych wątków - Torreance nie jest bystra ani zdolna i jej jedynym atutem jest właśnie doping drużyny futbolowej(czyrliding brzmi głupawo). Poza tym, jak w wielu filmach tego pokroju, poruszony zostaje problem nietolerancji subkultur oraz bardzo dobrze przemycony problem homoseksualizmu i jego akceptacji wśród amerykańskiej młodziezy. Żeby już nie wspomnieć o problemie biedy pewnych dzielnic i podejścia do sukcesu za wszelką cenę. To w tym filmie jest ale niekoniecznie reżyser/scenarzysta wywalił to na pierwszy plan i dlatego niektórym trudniej dostrzec w filmie coś więcej niż "okładkę" czyli "ładne buźki" i pompony ;)

użytkownik usunięty
kamerun5

dobrze,że powstają takie filmy. bo przecież każdy ma czasem ochotę obejrzeć coś lekkiego co nie wymaga zbyt wielkiego skupienia ;)

kamerun5

zgadzam się. akurat lubię "kretyńskie machanie pomponami", ale film był nijaki i bez wnętrza. prosty i zwykły.

ocenił(a) film na 6
kamerun5

Jeden twierdzi, zę coś w sobie miał inny , że całkiem pusty
Ale generalnie dało się go pooglądać i uważam, że na tle setek innych głupawych komedyjek 'Made in USA', to w miarę udany filmik. A nie jestem nastolatkiem, to pewne :)
Nie oczekujmy od niego zbyt wiele, a będzie się podobał, a jak ktoś nie pooglądał to też nic nie straci. U mnie 6/10

ocenił(a) film na 7
kamerun5

Denerwują mnie tacy ludzie jak ty ;pp
To jest film, a każdy film jest kręcony inaczej i
ma inny wątek.
Ale skoro ty lubisz tylko 'wspaniałe i najlepsze filmy'
to cię muszę zasmucić - takich nie ma ;D
A na pewno już idealnych ;)

ocenił(a) film na 7
kamerun5

"Nie wymagają" pisze się oddzielnie.
Film nie jest arcydziełem światowego kina, ale bardzo przyjemny.

kamerun5

Ten film nie ma w sobie głębszej treści, ani żadnego przesłania.
Po prostu przyjemny film na wieczorne odmóżdżenie :) I nic więcej.
Ale w kategorii odmóżdżaczy jest całkiem dobry. Nie jest żałosny chociaż, tak jak większość produkcji Disney'owskich typu HSM.

ocenił(a) film na 7
Martie

A ja wam powiem tak jeszcze nie widziałem ale mój brat ściągną jedynkę i wszystkie kontynuacje obejrze bo oglądam filmy różnych gatunków i sortów tak kino rozrywkowe jak i artystyczne. Może mi się spodoba. Nie należy się tak nadymać a ludzie typu ą i ę nie oglądają "głupot" bo jak się raz odmóżdżą bo boją się mózg im na miejsce nie powróci

użytkownik usunięty
kamil_zawada1984

Typowa mlodzieżówka, ale z lekka denna. najbardziej denerwowal mnie JesseBradford i ten jego pseudo uwodzicielski uśmiech, Kristen Dunst też mnie z lekka irytowała w tym filmie, chociaż raczej nic do niej nie mam. Troche zawyżyłam ocene, ale niech mają.

Hehe... ja tez zawyze, jak wystawie 4 :D

kamerun5

Raczej dla nastolatków którym podobają się panienki machające pomponami. ;o)

ocenił(a) film na 4
kamerun5

Ten film ma ciut za wysoką ocenę Nudny filmik z kiepskim scenariuszem.

ocenił(a) film na 9
kamerun5

Nie zgadzam się. Film może nie jest ani przejmujący ani jakoś specjalnie głęboki, ale nie każdy film musi taki być! Ten film ma swój klimat i wątpie żeby był tak popularny, gdyby do wątków wprowadzono ciężką treść ... A co do "kretyńskiego machania pomponami" to już zupełnie nie rozumiem! Bo ten sport, tak SPORT jest ciężki i o wiele bardziej wymagający od niektórych "równoprawnych sportów". Za tymi "głupimi dziewczynkami" kryją się godziny ciężkiej pracy, potrzeba wiele lat treningów, poświęcenia itp. zeby być tak rozciągniętym, skoordynowanym, -uwierzcie mi ... to wcale nie jest tylko durne machanie pomponami .. -. - Dla wątpiących: pooglądajcie kilka video na yt, choćby z treningów Cheer Extreme a się przekonacie -.-

ocenił(a) film na 9
kamerun5

no cóż, to jedna z najlepszych komedii dla nastolatek obok wrednych dziewczyn, a jak widać z powyższych komentarzy nie bycie różową dziewczyną nie świadczy wcale o byciu mądrzejszym

użytkownik usunięty
kamerun5

Zdradzę wam sekret - taki doping na pewno nie pomaga.

ocenił(a) film na 7
kamerun5

rzeczywiście film nie daje specjalnie do myślenia i fabuły też nie ma skomplikowanej, ale układy cheerleaderek naprawdę robią wrażenie. Sama chciałabym tak umieć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones