PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1479}

Dziewczyny z drużyny

Bring It On
6,1 28 879
ocen
6,1 10 1 28879
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyny z drużyny
powrót do forum filmu Dziewczyny z drużyny

Czy nikt nie zauważył że to nie jest plakat tego filmu tamten jest z Kirsten dunst i innymi ludzmi którzy w tym filmie występują

armadillo

No zastanawiałam się dlaczego nie ma na plakacie głównych bohaterek !A z jakieg w takim razie filmu jest ten plakat ???? I dlaczego został umiezczony na filmweb jak jest niewłasciwy ??? Wiem nie jestes wszechwiedzacy ale jak możesz to odpowiedz na moje pytania !!!!

użytkownik usunięty
armadillo

Każdy film ma kilka plakatów. To jest jeden z nich. Może widziałeś po prostu inny.

armadillo

Nie wiem czy chodzi o ten plakat na którym po jednej stronie jest blondynka w czerwonym stroju (+kilka dziewczyn za nią) a po drugiej murzynka w zielonym stroju (+ kilka dziewczyn za nią), ale jeśli tak to ta blondynka to jest właśnie Kirsten Dunst a ta murzynka jest kapitanem dróżyny której Big Red kradła układy taneczne :-)

armadillo

Hej tu był inny plakat ale go zmienili naszczęście ktoś to zauważył po moim wpisie tutaj . Na tamtym plakacie to były jakieś inne dziewczyny nawet nie było ich w tym filmie . Nie wiem z jakiego filmu mogł pochodzić tamten stary plakat.
Strzałka:')

armadillo

Stary plakat pochodził z drugiej części filmu. Jest w związanych. Też kiedyśzauważyłam ten błąd ale nie umiałam jeszcze dodawać.

armadillo

"inna" wersja plakatu :D http://oi54.tinypic.com/sgl2sm.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones