PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96274}
6,9 29 885
ocen
6,9 10 1 29885
Dziewczyny z wyższych sfer
powrót do forum filmu Dziewczyny z wyższych sfer

Historyjka naiwna strasznie, az momentami denerwujaca, ale milo sie ogladalo. Wole jednak bardziej realne historie.

ocenił(a) film na 7
piesa

nie ma to jak 9 letnie dziecko uratowalo film :)

ocenił(a) film na 7
piesa

Ale masz racje Dakota zagrala swietnie

hupcio

Lepiej od Dakoty zagrała tylko Heather Locklear, ale ta ma wprawę w graniu "zimnych drani"
Do wiadomości "piesa" (anrpawde, czy na prawdę) ?

ocenił(a) film na 7
Burmistrz

Do wiadomości" Burmistrz" (naprawdę)...

agga_foxy

pewnie, że naprawdę, ale gdybym napisał poprawnie, to nikt by mnie nie poprawiał, tak samo jak założycielki "piesa" :)

ocenił(a) film na 7
Burmistrz

Haha ;D
Fakt, trafne spostrzeżenie :)

ocenił(a) film na 7
Burmistrz

oj czepiasz sie Burmistrz :D

ocenił(a) film na 6
piesa

Rozwala mnie jak ktoś próbuje poprawiać innych (zwłaszcza jeśli, jak w tym wypadku, chodzi o literówkę), a sam robi błędy. Nie warto się wymądrzać panie Burmistrz ;)

Sol89

Nie wymądrzam się, tylko się czepiam. :D

piesa

Po to tutaj jestem. :)

ocenił(a) film na 7
piesa

Dakota była świetna w tym filmie

ocenił(a) film na 6
piesa

rzeczywiście, fabuła banalna, mimo wszystko jednak przyjemnie się oglądało

ocenił(a) film na 6
Sol89

i ja dodam swoje 3 grosze: pomimo lipnej jakości , da się obejrzeć, szczególnie dzięki roli tej małej. Ten film to mieszanka melo + komedio i generalnie to babski film. U mnie 6/10

piesa

Sorki, chciałem tylko rozkręcić konwersację, a to jest dobry sposób. :)

ocenił(a) film na 6
Burmistrz

taak, super, taka konwersacja z pewnością będzie na porażającym poziomie...

Sol89

poziom może nikogo nie porazi, ale będzie :P

ocenił(a) film na 7
piesa

A wracajac do aktorow, to uwazam, ze Jesse Spencer I idealnie pasowal do roli superciacha :) I ten jego australijski akcent...Mrauuu ;)

ocenił(a) film na 6
piesa

Zgadzam się, zwłaszcza, że nie widziałam go poza Housem, więc fajnie zobaczyć go w czymś nowym ;)

ocenił(a) film na 6
piesa

6 tylko za Dakotę. Gdyby nie ona, dałababym 4. Wynudziłam się prawie jak na Ciekawym Przypadku Benjamina Buttona. Poza tym nie wiem, co było nie tak z główną bohaterką, ale za każdym razem, kiedy na nią patrzyłam, miałam wrażenie, że jest naćpana, albo niederozwinięta. Ewentualnie jedno i drugie.

ocenił(a) film na 7
elusive13

Miałaś takie wrażenie ponieważ Brittany ma taką urodę ( a raczej powinnam napisac miala, ponieważ nie zyje już od kilku lat)

ocenił(a) film na 7
piesa

I z tego co pamietam, to Chase byl tam jak mlody bog :D ciasteczko do schrupania :> chyba nie byl ten film jakis nijaki skoro po takim czasie od ogladania nadal sie pamieta takie rzeczy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones